SON DAKİKA

GUNDEM

CHP Şahinbey’de görev değişimi

Bu haber 08 Ekim 2019 - 19:31 'de eklendi ve 38687kez okundu. kez görüntülendi.

  CHP Şahinbey İlçe Başkanı Uğur Özpolat ve yönetimi görevden alınmasıyla boşalan koltuğa eski meclis üyesi Zeki Gürsel atanmıştı. Bugün görev değişimi coşkuyla yapıldı.

CHP Şahinbey İlçe Uğur Özpolat ve yönetimi  görevden alınmıştı. CHP Eski Şahinbey Belediye meclis üyesi  Zeki Gürsel  atanması yapılmıştı. CHP’de bu gün görev değişimi coşkuluydu. Eski Yönetici  birbirlerine çiçek verip başarılar diledikten sonra partililere konuşma yapan Zeki Gürsel  partililer tarafından  ayakta alkışladı.

Yerelde ve genelde  İktidar olmak için yönetime talip olduk

Siyaset bir yaşam biçimidir. Siyaset bir duyarlıktır. Siyaset proje, hedef vizyon kaymaktır. Siyaset üretmektir diyerek sözlerine başlayan Zeki Gürsel sözlerine şöyle devam etti.”AKP iktidarının yanlış iç ve dış politikalar yüzünden  ülkemiz çökmüş durumda. Umutsuzluğun ve karamsarlığı  Cumhuriyet değerleri yok sayılmış bir ortamda  safları sıkı tutmak birleştirmek sımsıkı sarılma zamanıdır. Partimizin yerelde ve genelde ülkeyi yönetmesi için  el ele kola sadece  tek hedef ATATÜRK İlke ve inkılaplarının izinde ilkesel ve ideolojik bir duruş ve bakışla  el ele verip partimizin iktidara taşımak için aday oldum.”dedi.

CHP Şahinbey yeni yönetimi şu şekilde belirlendi.

YENİ İLÇE YÖNETİMİNDE KİMLER YER ALDI

CHP Şahinbey İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu;
“Mahmut Öztürk, Oktay Kellecioğlu, Reşat Gökalp, Ali Köse, Hanifi Kaplan, Mehmet Ali Bozdağ, Şefik Alkurt, Bülent Öztürk, Adnan Çelik, Ramazan Öztürkmen, Mehmet Göçmen, Sevgi Tekin, Canan Ateş, Cihangir Ağcabay, Gaffar Öndoğan, Hüseyin Çelik, İmam Özemir ve Hatice Eker.”

UA-76681437-2