[wp-story id="118872"] CHP Yeniden yapılandırmaya hazır – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  $1.931,5500
 • EURO
  $0,5595
 • ALTIN
  $33.744,0000
 • BIST
  1,1933
CHP Yeniden yapılandırmaya hazır

CHP Yeniden yapılandırmaya hazır

CHP Genel Merkezi Gaziantep’i yeniden yapılandırmak için  düğmeye bastı. CHP sevdalıları bu oluşama hazır olduklarını söylüyor.

 

CHP Genel Merkezi geçen hafta il ve ilçe başkanları görevden alınarak  yeniden yapılandırmaya gideceğini belirtmesiyle   Gaziantepliler meraklı bekleyişe başladı.

 CHP tarafsız yapılandırma istiyor

CHP Genel Merkezin görevlendireceği kişiler Gaziantep’te bir çalışma başlatacak.  Üye ve delegelerin aktif olmayan kişileri elenecek. CHP’ye gönül verenler bu yapılandırmada birkaç kişi isteği doğrultusunda değil, toplumdan beklentileri dinlenmeli. Öyle birkaç kişi kontrolü altında yapılanacak yapılandırma partiye oy kaybettirir.

CHP’liler hazır

CHP’nin yeniden yapılandırmasını çoğunluk kesim istiyor. CHP’ye oy veren ama üye olmayan kişiler bu yapılandırmada yer alacağını belirtirken, daha önce kendilerine şansı olmadığı için üye olmadığını belirtiyorlar.  Gelen kişiler Gaziantep’in tüm kesiminden bilgi almalı. Çok güzel bir oluşum yapmalı.

 Önce CHP gelir

CHP parti temsilcileri eski ve yeni bazı yöneticileri” Mahalle sorumlular gerçek ve şeffaf bir çalışma yapılırsa,  bizlerin görev istifa etmemiz gerekiyorsa ederiz. Bizim için önemli olan CHP ‘nin başarısıdır. CHP İktidarına aç kaldık.  Bunun için elimizden gelen fedakârlığı yapmaya hazırız.”diyorlar.

 Bu yapılandırmaya neden karar alındı?

CHP Tüm Türkiye’de oy artırırken Gaziantep’te sürekli düşüş Genel Merkezi bu yapılandırmaya yitti. İster ön seçim olsun, ister kayıtlı üye olsun. Hep iki vekilde kalıyor.  Partinin oyunu artırmak yerine ilk iki için mücadele vermesi aynı keza belediye meclis üyeliğinde de ilk 10 a kitlenmesi Genel Merkezi bu olaya sevk ettiği söyleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM