SON DAKİKA

CHP’de aday adaylarının sayısı artıyor

CHP Geçen seçimde aday adayları içinde en zayıf olan  adayı Belediye başkanını göstermesi, bunun yanı sıra  diğer aday adaylarıyla birlikte diyaloğa girememesi ve  ilçe yönetimle ters düşmesi sonucu elindeki  mevcut belediye başkanlığını kaçırdı.

Bu haber 10 Ekim 2018 - 16:48 'de eklendi ve 58429 kez okundu. kez görüntülendi.

CHP Geçen seçimde aday adayları içinde en zayıf olan  adayı Belediye başkanını göstermesi, bunun yanı sıra  diğer aday adaylarıyla birlikte diyaloğa girememesi ve  ilçe yönetimle ters düşmesi sonucu elindeki  mevcut belediye başkanlığını kaçırdı. Bu seçimde şimdi yine aday adayı sayısı  en çok CHP’de var.

Şu anda Ahmet Bozgeyik, Mustafa Dinçkan,  Nihat Öztürk, Hayri Öztürk isimleri yanı sıra ileriki günlerde başka isimlerin  katılacağı da söyleniyor. Ama CHP bu sefer geçen seferki gibi  partiyi küstüren değil, birleştiren bir isim üzerine anlaşılırsa yani ön seçim olursa, CHP bu seçimde başarılı olur. Geçen seferki hatayı yaparlarsa, yine hezimete uğrarlar.

Avatar
Mehmet Hanifi Ceber[email protected]
1972 Gaziantep doğumlu, ilk okul orta okul ve liseyi Gaziantepte bitirdi. 25 yıldan beri basın camiasının içinde Gaziantep tutku Gazetesi 8 Temmuz 2004 tarihinden beri aktif yayımlanmaktadır.
UA-76681437-2