SON DAKİKA

CHP’den anlamlı destek

Bu haber 19 Mart 2018 - 14:02 'de eklendi ve 300 kez okundu. kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtında görev yapan Mehmetçik için kan bağışında bulundu.

 CHP’den anlamlı destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Gaziantep İl Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtında görev yapan Mehmetçik için kan bağışında bulundu. İl Başkanlığı binasında düzenlenen kan bağışı kampanyasına partililer yoğun ilgi gösterdi.

İl Başkanı Sucu, “Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak dün olduğu gibi bugünde devletimizin silahlı kuvvetlerimizin ve milletimizin yanındayız. Umuyoruz ki bugünlere gelmemiz, sınırlarımızın yangın yerine çevrilmesine vesile olan ve bugün yangını söndürmeye kalkıştığını iddia eden iktidar yaptığı hataların bir gün farkına varır. Bizim için her şeyden önemli olan şey milletimizin ve ülkemizin bekasıdır” dedi.

PARTİLİLERDEN YOĞUN İLGİ

İl Başkanlığı binasında düzenlenen kan bağışı programına CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, CHP Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hüseyin Yalçın, CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Av. Umut Yılmaz, CHP Eski İl Başkanı Ali Peri’nin yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve partililer katıldı.

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR

CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu konuşmasında  “ Gençlik Kollarımızın organize ettiği bu anlamlı etkinliğe destek verenlere teşekkür ediyorum. Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Vatan için kendi canlarını feda eden kahraman askerlerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bildirir, söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyoruz”  ifadelerini kullandı.

UA-76681437-2