SON DAKİKA

CHPli Yılmaz, Kimlere Hodri Meydan Okuyor?

Bu haber 12 Mart 2018 - 12:43 'de eklendi ve 12829 kez okundu. kez görüntülendi.

Umut Yılmaz’dan Hodri Meydan
Ak partililerle birlikte esnafı gezelim


CHP Şehitkamil ilçe Başkanı Umut Yılmaz, ”köy, esnaf gezilerinde halkın sorunlarını birebir dinleyip, Ak partili yetkilere sesleniyor. Halkımız umutsuz ve mutsuz. Sizler iyi olduğunu söylüyorsunuz. O zaman hodri meydan, istediğiniz yeri birlikte gezelim” dedi.

Ak partililerin sürekli olarak Gaziantep ve Türkiye halkının mutluğunu ve huzurlu olduğunu, ekonomimizin yüzde 11 büyüdüğünü belirtmesine sert açıklama yapan Şehitkamil ilçe Başkanı Umut Yılmaz, “ben sokaklardayım, esnafın köylünün yanındayım. Onların sorunlarını diniyorum. Kimse mutlu değil, hatta esnaf ve üretici iflasın eşiğinde, ama Ak partili belediye başkanları, ilçe başkanları ve milletvekilleri hep mutlu olduklarını ve ekonomide büyüdüklerini beyan ediyorlar. Bunlar yanlış bilgiler kamuoyunu yanıltıyorlar. Ama şu olabilir, kendileri büyüyor, kendilerinin ekonomisi güçleniyor, kendileri mutlu, kendileri huzurlu. Üretici, esnaf ve halk kesinlikle değil.
Hodri Meydan
Umut Yılmaz, Ak partili ister belediye başkanı olsun, ister milletvekili olsun ister ilçe başkanları olsun, gelsinler esnafı köylüyü birlikte gezelim. Gerçekten esnaf mutlu mu? Sanayiciler umutlu mu? Gerçekten köylü ürettiği ürünlerin karşılığını alabiliyor mu? Ekonomide büyüdük mü? Buradan hodri meydan okuyorum. Gelsinler birlikte gezelim, halk mutlu mu, iyi mi, huzurlu mu, ekonomisi büyümüş mü, birlikte görelim” dedi.

UA-76681437-2