[wp-story id="118872"] CHP’nin Gaziantep programı belli oldu – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.800,4700
 • EURO
  $0,8979
 • ALTIN
  $41.029,6200
 • BIST
  1,1685
CHP’nin Gaziantep programı belli oldu

CHP’nin Gaziantep programı belli oldu

CHP Genel Merkezi, yerel yönetim politikalarını gözden geçirmek üzere Gaziantep’te 3 gün sürecek kampın programının belli olduğu öğrenildi.

Bu yöndeki hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü CHP’de Milletvekili İrfan Kaplan, Bayram Yılmazkaza ve İl başkanı Neşer Uçar, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Seyit Torun ile birlikte 18,19 ve 20 Haziran tarihlerinde yapılacak Belediye Başkanları Çalıştayının hazırlıklarını görüştü.

PROGRAMDA NELER VAR

Cuma günü şehrimize gelecek olan CHP heyetinin ilk olarak sabah başkan yardımcısı Seyit Torun’un basın toplantısı yapacağı, sonra saat 12’den itibaren şehir ve esnaf gezintisi yapılacağı belirtildi. Cumartesi günü ise sabah kahvaltısıyla birlikte genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması ve atölye çalışmaları yapılacağı belirtildi. Pazar günü ise panel, basına açık toplantı, öğleden sonra ise sadece Kemal Kılıçdaroğlu ile Seyit Torun’un yer alacağı başkanlarla değerlendirme oturumu olacağı belirtildi.

KALABALIK BİR EKİP GELİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve diğer MYK üyeleriyle birlikte aralarında Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Tunç Soyer ve Zeydan Karalar’ın da olduğu CHP’li 250 belediye başkanı Gaziantep’teki çalıştaya katılacak.

ÇOK ÖNEMLİ BİR TOPLANTI

Yapılacak çalıştay hakkında bilgi veren CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, “Gaziantep olarak çok önemli bir toplantıya ev sahipliği yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gerçekleşecek toplantı hem örgütümüze büyük ölçüde moral ve dinamizm hem de şehrimize katkı sağlayacaktır. Bu vesile ile Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcılarımız Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun başta olmak üzere toplantının ilimizde gerçekleşmesi talebini onaylayan tüm MYK Üyelerimize CHP Gaziantep İl Örgütü adına teşekkürlerimi sunarım. Böylesine kritik bir toplantının Gaziantep’te yapılması sayın Genel Başkanımızın Gaziantep’e verdiği önemi göstermektedir. Bizlerde sayın Genel Başkanımızın güvenini boşa çıkartmayarak Gaziantep’te partimizi tekrar eski başarılı günlerine hep birlikte taşıyacağız. Çalıştay yerel yönetimler, eski belediye başkanları, bu konuda çalışmalar yapan akademisyenler ve sivil toplum örgütlerinin görüşleri alınarak yapılacak ve çalışmanın ardından CHP’nin Yerel Yönetimler Politikası Belgesi hazırlanacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM