SON DAKİKA

CHP’ye  ziyaretçi akını

Bu haber 30 Ocak 2019 - 19:12 'de eklendi ve 24529 kez okundu. kez görüntülendi.

 

CHP il Başkanlığına atanan   Melih Meriç’e  ziyaretçi akını  çığ gibi büyüyor.  Her gün ,gün boyu  ziyaretçi akınına uğrayan CHP il binası  bir yandan gelen ziyaretçilerle ilgilenirken bir yandan seçim  için  sürekli yönetimle partililerle bir araya geliyor

Adaylarımızı en kısa zamanda  belirleyeceğiz

CHP il Başkanı Melih Meriç,”Büyükşehir  ittifak adayı olarak  Ejder Demir’i çıkarırken ,ilçeleri her parti kendi adayı çıkarması  üzerinde  çalışmalar yapıyoruz.Şu anda  parti temsilcileriyle  parti  delegeleriyle  aday adaylarıyla, belediye meclis üyeleri adayları hakkında bilgi alıyoruz. En kısa zamanda Genel Merkeze aday adaylarımızı  anlatan kapsamlı bir dosya vereceğiz.”dedi.

Parti Temsilcileriyle Delegeler Buluştu

CHP il Başkanlığın da hayırlı olsun ziyaretlerinin  yanı sıra  parti sorumlarıyla ve delegelerle bir araya  gelen Meriç,”  Bugün bir grup parti temsilcileri ve delegeler  bizi ziyarete geldi. Bizde  seçim çalışmaları hakkında  bilgi alış verişinde bulunduk. Onarın gönüllerinden geçen isimleri ve yöntem hakkında   konuştuk. En kısa zamanda genel merkeze giderek buradaki çalışmalarımız hakkında  detaylı bir rapor halinde  sunacağız.”dedi.

Kazanacak adaylarla yola çıkacağız

CHP İl Başkanı Mehil Meriç,”  Şu anda  tüm ilçelerde aday adaylarımız var. Ama biz bunların içinde  kazanacak  toplum tarafından sevilen kişileri  çıkarmaya çalışıyoruz. Bütün aday adaylarla aynı eşit mesafedeyiz.”dedi.

UA-76681437-2