UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.246,7800
 • EURO
  $0,7623
 • ALTIN
  $42.613,6100
 • BIST
  1,1402
Çıkmaz’Birlik Ve Beraberliğin Doruğa Çıktığı Bir Bayrama daha eriştik’

Çıkmaz’Birlik Ve Beraberliğin Doruğa Çıktığı Bir Bayrama daha eriştik’

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, birlik ve beraberliğin doruğa çıktığı bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Çıkmaz, Kurban Bayramı’na yönelik yayımladığı mesajında, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini, bu sürecin elbirliğiyle aşılacağını söyledi. Zor zamanlarda önemli işlere imza atan ihracatçıları canı gönülden tebrik eden Çıkmaz, Güneydoğu’dan çıkan ürünlerin dünyanın dört bir […]

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, birlik ve beraberliğin doruğa çıktığı bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Çıkmaz, Kurban Bayramı’na yönelik yayımladığı mesajında, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini, bu sürecin elbirliğiyle aşılacağını söyledi.
Zor zamanlarda önemli işlere imza atan ihracatçıları canı gönülden tebrik eden Çıkmaz, Güneydoğu’dan çıkan ürünlerin dünyanın dört bir köşesine taşınmasını istediklerini ifade ederek, “İhracatçılarımız bunun için çalışıyor, bunun için mücadele ediyor” dedi.
Bayramların özel günler olduğunu, bu günlerin de en güzel şekilde değerlendirilmesini isteyen Çıkmaz, “Küskünlerin barıştığı, kan davalarının sulh olduğu bu nadide günlerin kıymetini bilmemiz lazım. Birlik ve beraberliğin doruğa çıktığı bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Başta İslam dünyasının, iş aleminin ve birlik üyesi ihracatçıların Kurban Bayramını tebrik eden Çıkmaz, “Bu bayram vesilesiyle İslam beldelerinde akan kanın durmasını, ülkemizin huzura ermesini ve milletimizin hedeflediği noktalara gelmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM