Cumhurbaşkanından OSB Başkanı Cengiz Şimşek’e Görev

Cumhurbaşkanından OSB Başkanı Cengiz Şimşek’e Görev

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep OSB Başkanı Cengiz Şimşek’ten özel bir ricada bulunarak, açılan yeni fabrikalara inanmayıp , yalanlamaya çalışıp, saymak isteyen muhalefete yardımcı olmasını istedi.

ABONE OL
7 Kasım 2022 10:59
Cumhurbaşkanından OSB Başkanı Cengiz Şimşek’e Görev
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep’te halka seslenen Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, bir önceki gelişinde açılan 300 fabrikanın açılışına inanmayıp, yalan algısı oluşturmaya çalışan muhalefete bu gelişindeki açılışı yapılan 77 fabrikanın en güzel cevap olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “OSB Başkanı Cengiz Şimşek’ten özellikle rica ediyorum. Gaziantep’te yeni açılan fabrikaları incelemeye, görmemeye ve saymaya gelenlere yardımcı olsun.” dedi.

Gaziantep’in 6.Organize bölgesindeki sanayi yatırımları, tüketilen elektrik ve Güneş enerjisi yatırımları bakımından örnek bir şehir olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’ten her zaman destek gördüğünü Gaziantep’in her zaman yanında olacağını söyledi.

Yılbaşına kadar Gaziray ücretsiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziray açılışında birde müjde vererek yılbaşına kadar Gaziray’ın Gazianteplilere ücretsiz hizmet vereceğini söyledi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r