[wp-story id="118872"] Dericiler CHP ‘yi bağrına bastı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.471,5500
 • EURO
  $1,0793
 • ALTIN
  $48.015,1100
 • BIST
  1,1727
Dericiler CHP ‘yi bağrına bastı

Dericiler CHP ‘yi bağrına bastı

 Hummanız da işletme yapan Dericiler esnafı CHP’yi bağrına bastı. Tabak yani Derici esnafını  ziyaret eden CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Bayram Yılmazkaya,  CHP ilçe Başkanı  Umut Yılmaz ve il ve ilçe yöneticilerine kapılarını açtılar. Derici esnafın sorunlarını dinleyen   Yılmazkaya,24 Haziran’da iktidar olursak bu sorunlarınızın çözümünü yapmak bizim boynumuzun borcu  diyerek sözlerine şöyle devam etti;” 16 Yıldan […]

 Hummanız da işletme yapan Dericiler esnafı CHP’yi bağrına bastı.

Tabak yani Derici esnafını  ziyaret eden CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Bayram Yılmazkaya,  CHP ilçe Başkanı  Umut Yılmaz ve il ve ilçe yöneticilerine kapılarını açtılar. Derici esnafın sorunlarını dinleyen   Yılmazkaya,24 Haziran’da iktidar olursak bu sorunlarınızın çözümünü yapmak bizim boynumuzun borcu  diyerek sözlerine şöyle devam etti;” 16 Yıldan beri Ak Parti hükümetinin yanlış politikaların sayesinde esnaf perişan, üretici perişan çalışan perişan olmuş durumda. Kimsenin yarına umudu kalmadı. Herkes birbirinde  kaçar oldu. “dedi.

Bizi gönül köprüsü kuracağız

Yılmazkaya,” Biz  insanlar arasında gönül köprüsü kuracağız. Onların birbirlerine olan güvenlerini  tekrar kazanması sağlayacağız. Hiçbir insanı öbürüyle ötekileştirmeyeceğiz.  Böylece Esnafımız bir mal alırken veya  mal satarken güvenle huzurla satacaktır.”dedi.

 CHP İktidara gelirse Ohal kalkacak

CHP Milletvekili adayı Bayram Yılmazkaya,” CHP İktidar olursa, Muharrem İnce’nin başkanlığından ülkemiz hızla bir yükselişe geçer. Bir defa  Ohalden dolayı  yabancı sermaye  bizden kaçtığı gibi yerli sanayicilerde yatırım yapmaktan korkuyor. Eğer bir yerde güven olmazsa  yatırım olmaz. Ekonomi canlanmaz. Kimse gelmez. Muharrem İnce’nin başkanlığında  CHP iktidarlığı döneminde   bütün ülkeler arasında  dostuluk bağlarımızı güçlendirip, Türkiye’nin güvenilir bir ülke olması haline getireceğiz. Bu da yatırım demektir.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM