[wp-story id="118872"] DİREKSİYON TAHMAZOĞLU’nda SÖZ VATANDAŞTA – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.050,2000
 • EURO
  $0,9256
 • ALTIN
  $43.743,4800
 • BIST
  1,1714
DİREKSİYON TAHMAZOĞLU’nda SÖZ VATANDAŞTA

DİREKSİYON TAHMAZOĞLU’nda SÖZ VATANDAŞTA

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan ile birlikte Cumhuriyet Taksi Durağı’nda taksicilerle bir araya geldikten sonra taksicilik yaparak vatandaşlarla sohbet etti.

 

 

Sabah saatinde Cumhuriyet Taksi Durağı’nı ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, taksicilik yaparak vatandaşlarla sohbet etti. Şahinbey İlçesi’nde birçok önemli projeye imza atan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşlara sürpriz yaparak taksi şoförü oldu. Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun kullandığı taksiye binen yolcular karşılarında Şahinbey Belediye Başkanı’nı görünce çok şaşırdılar. Yolculuk esnasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi’nin yapmış olduğu projelerle ilgili vatandaşlarla istişarede bulundu.

 VATANDAŞLARIMIZI DİNLEDİK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bu kez de vatandaşlara taksicilikte hizmet ederek onlarla sohbet etti. Başkan Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşın ilgisinin ve düşüncelerinin kendilerini memnun ettiğini belirterek, “Güne Cumhuriyet Taksi Durağı’nda başladık.  Cumhuriyet Taksi Durağına giderek taksicilerimizle sohbet ettikten sonra, vatandaşlarımızı işlerine ve gidecekleri yere bırakmak üzere yola çıktık. Taksimize binen vatandaşlarımızı gidecekleri yerlere bırakırken, hasbihal edip, onların nabzını tuttuk. Çok güzel oldu. Vatandaşlarımız da takside beni görünce şaşırdı. Onların bizlere iletmek istedikleri hususlarıda kendilerinin ağzından dinlemiş olduk.” dedi.

VATANDAŞLAR ŞAŞIRDI

Başkan Mehmet Tahmazoğlu vatandaşların kendisini takside ilk etapta tanımadığını belirterek, “Belediye başkanını taksi şöförlüğü yaparken görmedikleri için şaşırıyorlar. Hatta kırmızı ışıkta beklerken, araç içerisindeki vatandaşlarlada selamlaşıp kısa süreli görüştük. Onlarda şaşırdılar. Belediye Başkanının vatandaşın içinde olup onları dinlemesi vatandaşın hoşuna gidiyor” dedi.

BAŞKANIMIZ BİZİM HER ZAMAN YANIMIZDA

Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun sıklıkla taksi duraklarını ziyaret ettiğini belirterek, “Başkanımız sağol olsun taksicilerimizi sıklıkla ziyarete giderek onları dinliyor. Daha önce yapmış olduğu gibi bu defada Cumhuriyet Taksi Durağı’nı ziyaret ettikten sonra, vatandaşlarımızı durağımızın taksisiyle gidecekleri yerlere götürdü. Güzel bir uygulama. Böylece vatandaşlarla iç içe oluyorsunuz. Başkanımızdan bizler memnunuz, şimdiye kadar hiçbir isteğimizi geri çevirmedi” dedi.

GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ

Cumhuriyet Taksi Durağı şöförleri Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Güne Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ile başladık. Durağımızı ziyaretinden oldukça memnun olduk. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştular.

ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN

Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun kullandığı taksiyle yolculuk eden vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemeyerek, “Bizim için oldukça sürpriz oldu. Taksiye ilk bindiğimizde fark etmemiştik ama takside başkanımızı görünce şaşırdık. Güzel bir anı oldu. Allah kendisinden razı olsun. Biz kendisinin hizmetlerinden memnunuz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM