SON DAKİKA

Ejder Demir Durmuyor

Bu haber 05 Haziran 2018 - 17:26 'de eklendi ve 2200 kez okundu. kez görüntülendi.

MHP Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir gündüz esnaf ve STK gece ise mahalle mahalle gezerek adeta boş durmuyor.

MHP Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir seçimin en sempatik adayı oldu. Gittiği her yerde büyük ilgi gören Ejder Demir’e taraflı tarafsız tüm vatandaşlar sevgi gösteriyor.

Ejder Demir,” Halkımız bizi bağrına basıyor. Destek sözü veriyor. İnanıyorum ki bu sevgi sandığa oy olarak yansıyacaktır. MHP 24 Haziran’da iktidar olacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Seçim beyannamesinde belirttiği gibi 2023’te, büyükşehirleri kapsayacak şekilde yüz il, bin ilçeden oluşan bir idari sistemle, ekonomide yerli ve milli diriliş sayesinde, siyasette birlik ve dayanışma ruhunun ayağa kalkışıyla Türkiye bölgesinde süper güç, küresel düzeyde de sözü dinlenen bir ülke seviyesine mutlaka ulaşacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’de etkin konumda olması, bir yandan yürütmenin adalet ve hakkaniyet anlayışı içinde denetlenmesini, diğer yandan da ekonomik ve sosyal politikalara yön vermesini sağlayacaktır. Halkımız Bu beyannamenin önemi anlatıyoruz. Onları ikna ediyoruz.”dedi.

UA-76681437-2