[wp-story id="118872"] MEHMET ERDEMOĞLU UNUTULMADI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.800,4700
 • EURO
  $0,8979
 • ALTIN
  $41.029,6200
 • BIST
  1,1685
MEHMET ERDEMOĞLU UNUTULMADI

MEHMET ERDEMOĞLU UNUTULMADI

Erdemoğlu Holding Onursal Başkanı Merhum Mehmet Erdemoğlu ölümünün 12. Yılında Gaziantep Asri mezarlığında mezarı başında Kuran-ı Kerim okunarak anıldı. Anma törenine ailesi, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Erdemoğlu, Qick Sigorta Yönetim kurulu başkanı Mahmut Erdemoğlu, Mustafa Erman, eş, dost ve akrabaları, çalışanları, öğrenciler ile kalabalık bir vatandaş katıldı.

 

 

Erdemoğlu Holding Kurucusu ve Onursal Başkanı Merhum Mehmet Erdemoğlu mezarı başında  Kuran-ı Kerim okunarak anıldı. Gaziantep Asri Mezarlıkta Merhum Mehmet Erdemoğlu’nun mezarı başında Kuran-ı Kerim okunmasının ardından aile adına bir konuşma yapan İbrahim Erdemoğlu şöyle dedi “ Yine tüm ailenle, akrabalarınla, hemşerilerinle, dostlarınla ve sevenlerinle huzurundayız. Bize öğrettiğin yaşam ilkelerinden ve insanlara saygılı olma felsefenden asla taviz vermeden görevimizi yapmaya devam ediyoruz. Besni ilçemizdeki Mehmet Erdemoğlu Mimarlık ve Mühendislik Fakültesini hizmete açtık çok şükür. Öğrenci sayısı henüz yeterince değil ama önümüzdeki yıl ilgilenerek öğrenci sayımızın tamamlanması için gereğini yapmaya çalışacağız. Ayrıca Gaziantep ilimizde, sevgili eşin, hayat arkadaşın, sevgili annemiz adına yapımı devam eden Gaziantep ilimizin en büyük ve en güzel camisini önümüzdeki yıl tamamlayıp ibadete açacağız. Senin ismini taşıyan vakfımızda üniversitede okuyan öğrencilere verdiğimiz burs sayısı 870 kişiye ulaştı. Sevgili Babacığım oğlun Ali Erdemoğlu adına Besni ilçemizde Fen Lisesi yapımına başladık. En kısa sürede inşaatını tamamlayıp eğitim ve öğretime açacağız. Adıyaman ilimizde senin adına yaptırmış olduğumuz taziye evini hizmete açtık. Bu taziye evi bölgenin en büyük taziye evi oldu çok şükür. Ayrıca Besni ilçemizdeki senin adına olan Camimizin kapasitesini 2 katına çıkararak Camini büyüttük ve altına sevgili eşin adına taziye evi yaptırdık ve hizmete açtık. Bir de Besni ilçemiz Oyratlı köyüne oğlun Ali Erdemoğlu adına bir sağlık ocağı yapacağız, önümüzdeki yıl inşaatına başlayıp 2019 yılında hizmete açacağız inşallah. Bizler senin çizdiğin ilkelerden sapmadan ilçemize, ilimize, ülkemize ve milletimize faydalı olmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere öğretmiş olduğun felsefede, çok çalışarak başarılı olmak zorundayız. Ancak ve ancak başarılı olur isek ailemize, akrabalarımıza, hemşerilerimize, ülkemize ve milletimize faydalı olabiliriz. Başarıya ulaşmak için hak, hukuk, adalet ilkelerine bağlı kalarak kimseyi incitmeden zararlığa uğratmadan başarılı olma ilkelerinden taviz vermeden başarıyı yakalama bilincindeyiz”

Öte yandan Merhum Mehmet Erdemoğlu”nun doğduğu yer olan Adıyaman Besni ilçesinde kendi adına yapılan Mehmet Erdemoğlu Camisinde Mevlit okunarak anma törenine devam edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM