[wp-story id="118872"] FADILOĞLU, AİLELERİN SORUNLARINA ORTAK OLDU – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.913,2200
 • EURO
  $0,9461
 • ALTIN
  $42.798,1300
 • BIST
  1,1721
FADILOĞLU, AİLELERİN SORUNLARINA ORTAK OLDU

FADILOĞLU, AİLELERİN SORUNLARINA ORTAK OLDU

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, gerçekleştirdiği ev ziyaretleri kapsamında Girne ve Çıksorut Mahallelerinde ikamet eden 2 aileye misafir oldu. Ailenin sorunlarına ortak olan Başkan Fadıloğlu, çocuklarla yakından ilgilendi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, misafir olduğu her evde ailelerin sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Girne Mahallesi’nde 3 çocuğu ile birlikte yaşayan Zeynep Kömek’i evinde ziyaret eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ailenin sorunlarını dinledi. Başkan Fadıloğlu, sıkıntılarının bir an önce çözüme kavuşturulması için çalışacaklarını söyledi. Çocukların eğitim durumu hakkında da bilgi alan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Başkan Fadıloğlu, daha sonra Çıksorut Mahallesi’nde ikamet eden 75 yaşındaki Hasan Öztürk ve eşi Fadile Öztürk’ün evine konuk oldu. Aile ile yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, ailenin istek ve sıkıntılarını dinledi.

ŞEHİTKAMİL AİLESİ BÜYÜK BİR AİLEDİR
Her fırsatta büyüklerini ziyaret ettiklerini dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Bugün biz de amcamız ve teyzemizi ziyarete geldik. Bizler onların evlatlarıyız. Bugün burada kendi evlatları olmasa da Şehitkamil ailesi büyük bir ailedir. Vefa hizmetinde çalışan tüm yönetici kardeşlerimiz, çalışanlarımız, bizler büyüklerimizin her zaman emrindeyiz. Kardeşlerimizin hizmet verdiği evlerde mümkün olduğu kadar büyüklerimizi ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Bugün de bizleri evlerinde misafir ettiler. Allah; kendilerinden razı olsun, evleri şen olsun. Allah; sağlık, sıhhat, afiyet versin. Rabbim, hiçbir zaman büyüklerimizin dualarını üzerimizden eksik etmesin. Allah, hep birlikte vatana ve millete hayırlı hizmet etmeyi nasip etsin” şeklinde konuştu.

ALLAH, HİÇBİR ZAMAN DEVLETİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hasan Öztürk, Şehitkamil Belediyesi tarafından sunulan Vefa Hizmetinden yararlandığını kaydetti. Hizmetlerin kendilerini mutlu ettiğini belirten Öztürk, “Başkanımızın başımızın üstünde yeri var. Allah, kendisinden razı olsun. Bizi evimizde ziyaret ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Allah, hiçbir zaman devletimizi başımızdan eksik etmesin. Vefa Hizmeti ekibinden kızlarımız evimi temizlemeye geliyor. Kendi evleri gibi temizlik yapıyorlar. Evimi çok güzel yapıyorlar. Evimin her tarafını temizliyorlar. Allah, kendilerinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM