[wp-story id="118872"] GAGİAD’dan 19 Mayıs mesajı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.853,0000
 • EURO
  $1,1103
 • ALTIN
  $64.074,3100
 • BIST
  1,1627
GAGİAD’dan 19 Mayıs mesajı

GAGİAD’dan 19 Mayıs mesajı

Gaziantep Genç İşadamları Derneği Başkanı Bora Tezel, “19 Mayıs 1919’un, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 99. Yıl dönümünü büyük bir onur ve gururla kutladığımız bu anlamlı gün bizler için önemli bir mirastır” dedi. Gaziantep Genç İşadamları Derneği Başkanı Bora Tezel, yayımladığı mesajında 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve spor Bayramını kutladı.Tezel yayımladığı mesajında; “19 Mayıs 1919’da atılan […]

Gaziantep Genç İşadamları Derneği Başkanı Bora Tezel, “19 Mayıs 1919’un, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 99. Yıl dönümünü büyük bir onur ve gururla kutladığımız bu anlamlı gün bizler için önemli bir mirastır” dedi.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği Başkanı Bora Tezel, yayımladığı mesajında 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve spor Bayramını kutladı.Tezel yayımladığı mesajında; “19 Mayıs 1919’da atılan o ilk adım,milletimizin,kendi vatan topraklarında özgür ve bağımsız olarak yaşama kararlılığının alındığı önemli bir gündür.Özellikle bugünün gençlere armağan edilmesinde,gelecek yarınlarımızın onlara verdiğimiz değer ve önem ile bağlantılıdır.Gençlerimize ve bizlere Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından armağan edilmiş bu gün vesilesi ile ülkemizi ileriye taşıyacak,umudumuz,geleceğimizin teminatı olan gençlerimize verdiğimiz önemi bir kez daha söylemekte fayda vardır.”ifadelerini kullandı.

Tezel,mesajında “19 Mayıs 1919’un, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 99. yıl dönümünü büyük bir onur ve gururla kutladığımız bu anlamlı gün bizler için önemli bir mirastır. Dünyanın önde gelen ülkeleri arasında hiç kuşkusuz ülkemiz,geleceğin aydın gençlerin omuzlarında yükselmektedir.Cumhuriyet sevgisi ile yetişmiş olan geleceğin parlak gençleriyle ülkemiz daha da gelişimini hızla devam ettireceğine inancımız sonsuzdur. Gençlerimize, onların özgüvenlerine yatırım yapmak,daha iyi yarınlara hazırlamak hepimizin boynunun borcudur. Bu borç toplumdaki her bir bireye düşmektedir’’ ifadelerine yer verdi.

Tezel, bu duygu ve düşüncelerle,19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 99.yıldönümünün tüm Türkiye’ye kutlu olmasını temenni etti. Tezel, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ve ülke için canlarını feda eden tüm şehitleri rahmet ve saygıyla andığını, uğrunda canlarını hiç düşünmeden verdikleri emanetin emin ellerde olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM