[wp-story id="118872"] GAÜN GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ GETHAM’İ ZİYARET ETTİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $2.854,5400
 • EURO
  $0,9135
 • ALTIN
  $41.750,0000
 • BIST
  1,1686
GAÜN GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ GETHAM’İ ZİYARET ETTİ

GAÜN GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ GETHAM’İ ZİYARET ETTİ

  Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğretim üyeleri Doç.Dr. Ebru Çoruh, Doç.Dr. Nazan Avcıoğlu Kalebek ve bölüm öğrencilerİ Gaziantep Endüstriyel Tasarım ve Modelleme Merkezini (GETHAM) ziyaret etti.   Genç girişimcilere çeşitli imkânlar sunan GETHAM’e gerçekleştirilen ziyarette gerçekleştirilen söyleşide, GETHAM’in kuruluşu ve amaçları hakkında bilgi verilerek, üretim sırasında kullanılan imkânlar […]

 

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğretim üyeleri Doç.Dr. Ebru Çoruh, Doç.Dr. Nazan Avcıoğlu Kalebek ve bölüm öğrencilerİ Gaziantep Endüstriyel Tasarım ve Modelleme Merkezini (GETHAM) ziyaret etti.

 

Genç girişimcilere çeşitli imkânlar sunan GETHAM’e gerçekleştirilen ziyarette gerçekleştirilen söyleşide, GETHAM’in kuruluşu ve amaçları hakkında bilgi verilerek, üretim sırasında kullanılan imkânlar ve cihazlar tanıtıldı. Faaliyette olan tasarımcılar ve onların tasarım fikirleri hakkında sunum yapılarak, öğrenciler girişimciliğe adım atma konusunda teşvik edildi.

 

Öğrenim hayatının sonuna gelen ve iş hayatı için kaygı yaşayan tasarım öğrencileri, farkındalık ve teknik kapasitelerinin arttırılması amaçlanan projelerini bu merkezde değerlendirebilecek, bu süreçte de eğitim, danışmanlık, ürün geliştirme hizmetleri gibi pek çok olanaktan yararlanabilecek.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM