Gaziantep’te CHP  rüzgârı

Gaziantep’te CHP  rüzgârı

ABONE OL
11 Aralık 2022 23:17
Gaziantep’te CHP  rüzgârı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, 2 günlük Gaziantep programı dolu dolu geçti. Partililerle bir araya gelen Oğuz Kaan Salıcı, önce Muhtarlarla bir araya geldi. İl binasının açılışı gerçekten mükemmel oldu. Partililer ile birlikte şölen havasında geçen il binası açılışı dostlara güven verirken, rakiplere gözdağı verdi.

 

Parti Büyükleriyle toplantı

Oğuz Kaan Salıcı, Parti binasında eski ve yeni  il başkanları, belediye meclis üyeleri, milletvekili, Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, Büyükşehir Belediye  eski Başkanı  Celal Doğan ve Şahinbey belediye eski  Başkanı Yaşar Ağyüz’le birlikte Milletvekili katıldı. Bu toplantı çok önemliydi, Partideki  soğuk rüzgar bu toplantıyla birlikte kalktığı , kenetlendiği  bir ortam olduğu söyleniyor. Eğer partideki soğuk rüzgâr kenetlenmeye dönerse,. O zaman CHP 1989 ruhunu yakalar.

Gençlik kolları, sivil toplum örgütleri ile  toplantı

Salıcı Gaziantep’te iki gün dolu dolu geçti. Muhtarlar, Sivil toplum örgütleri, Kadın kolları, gençlik kolları toplantı yaptı. Yapılacak olan seçime hazır olmaları için çalışma programını belirledi.

 

1500 kişilik katılım

CHP il Başkanı M. Neşet Uçar ve yönetimi il ve ilçe başkanları organize ettiği katılım için Onat Kutlar salonunda Adeta CHP’nin iktidara yürüyüşü oldu.1500 kişilik bir katılı oldu. Salonda atım atacak yer yoktu.

 Partide küskünlükler bitecek mi?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Örgütten sorumlu Oğuz Kaan Salıcı, görevden aldığı il ve ilçe başkanları yerine atama yaptı. Doğru yada yanlış ama partide bir küskünlük oldu. 2 günlük etkinlik ile onları gönüllerin aldı mı?

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r