UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  $1.741,8100
 • EURO
  $0,4772
 • ALTIN
  $50.784,0400
 • BIST
  1,1856
“Gençlik Örgütü’müz sahipsiz bırakıldı”

“Gençlik Örgütü’müz sahipsiz bırakıldı”

CHP Gaziantep İl Gençlik Kolları partisinin politikalarını sert bir şekilde eleştirdi.

CHP Gaziantep İl Gençlik Kollarının açıklaması şu şekilde;
“Cumhuriyet Halk Partisi’nin öz gücü Gençlik Örgütü’müzün sahipsiz bırakıldığı şu günlerde artık sessiz kalmayı Gaziantep Gençlik Örgütü olarak kendimize yakıştıramamaktayız.

Yakın zamanda yüreğimizi yakan maddi imkansızlıklar içinde yaşamına son veren Tugay Adak yoldaşımız 2014 yılında seçim çalışmalarında gözünü kaybetmiş, mücadelesini bir gün bile bırakmamış, inanmış, Kuvayı milliye ruhunu iliklerinde hissetmiş, gençliğini Cumhuriyet Halk Partisi’ne adamış, partimizin meclis üyeliğini yaparken yaşamına son vermiştir. Tugay’ın maddî sorunlarını yıllardır görmezden gelenler, ona sahip çıkamayanlar artık çuvaldızı kendilerine batırmalıdırlar! Bundan sonra soracağımız hiçbir hesap Tugay’ı geri getirmeyecektir. Partinin öz evlatlarına, öz gücüne yüzünüzü dönmek için daha kaç can son bulmalıdır ?

Atatürk’ün “Bütün ümidim gençliktedir.” sözünün bilinci ile daha dinamik, daha güçlü, daha özgür kadroların Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Örgütleri’nin meydanda, üniversitelerde, köylerde; direnenin, emeğin, özgürlüğün, yanında olması için var gücümüz ile mücadele edeceğiz.

Son olarak gençlik kurultayımıza partimizin öz gücü, öz evladı Kocaeli İl Gençlik Örgütü Başkan Yardımcılığı’mızı yapmış, Kartepe Belediye Meclis Üyemiz Tugay Adak kardeşimizin adını ölümsüzleştirmek üzere “Cumhuriyet Halk Partisi 16. Olağan Tugay Adak Gençlik Kurultayı” adıyla gidilmesini talep ediyoruz.

Düşene Dövüşene Bin Selam Olsun!!!

Emek Adalet ve Vicdan ile Kalın. Saygılar.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM