[wp-story id="118872"] Girişken’den Anlamlı Evet – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.800,9600
 • EURO
  $1,0867
 • ALTIN
  $63.274,3400
 • BIST
  1,1641
Girişken’den Anlamlı Evet

Girişken’den Anlamlı Evet

Gaziantep Mimarlar Odasının Başkanı Özgür Girişken, hayatını Ceyda Ölçer ile birleştirdi. Teymur Otel’de Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kıydığı nikah töreninde gelin ve damadın aileleri ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı  Sait Kılıç,  Şehitkamil CHP Meclis üyesi Zeynel Güçyetmez ve aile büyükleri  nikah şahitliği yaptı. Genç Çiftlerin […]

Gaziantep Mimarlar Odasının Başkanı Özgür Girişken, hayatını Ceyda Ölçer ile birleştirdi.

Teymur Otel’de Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kıydığı nikah töreninde gelin ve damadın aileleri ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı  Sait Kılıç,  Şehitkamil CHP Meclis üyesi Zeynel Güçyetmez ve aile büyükleri  nikah şahitliği yaptı.

Genç Çiftlerin nikahı kıyma işlemi  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin  Mimarlar Odası Başkanı  Özgür Girişken’e her olayda hayır demesine  latife ederek, bugün damat’a EVET dedirteceğiz dedi. Özgür Girişken  hiç sormaya gerek kalmadan Evet dedi.

Gaziantep’in tanınmış  avukatlarından CHP Şahinbey Eski ilçe Başkanı Hayri Girişken oğlu Mimarlar Odası Başkanı  Özgür Girişken ile Yine CHP’li aileden Beyhan Ölçer’in biricik kızı Ceyda Ölçer mutlu güne EVET dediler.

Düğün sivil toplum başkanları , Damat ve Gelinin aile ve yakın arkadaşları   bu mutlu günde doyasıya eğlendiler.

Gaziantep Tutku Gazetesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM