SON DAKİKA

Güler:”AKP Belediyelerin Kötü Yönetimine Dur Diyeceğiz”

 CHP Şahinbey  Belediye meclis üyesi aday adayı Yılmaz Güler,” En son Sayıştay raporu ile  belediyelerin nasıl kötü yöneltildiğini tüm  halkımız gördü. Halk  bunun dersini  seçimlerde  verecektir. CHP’yi bu sefer  iktidar edecektir.”dedi.

Bu haber 08 Kasım 2018 - 18:08 'de eklendi ve 8529 kez okundu. kez görüntülendi.

Uçan kuşa borçluymuşuz

CHP Şahinbey Belediye Meclis üyesi aday adayı Yılmaz Güler,” 16 yıldan beri  Türkiye  çok kötü yönetiliyor. Hem Hükümet hem de belediyelerin  kötü yönetimi yüzünden  Türk halkı iflas etmiş durumda.  Adliyede milyonlarca icra dosyaları var.  En son Sayıştay raporu ile  belediyelerin  arpalığa çevirtildiğini halkımızla birlikte  görüyoruz. Adeta uçan kuşa borcu var. Büyükşehir 1.307.191.300.11 tl, Gaski’nin borcu   1.072 217.639.00  tl. borç var. Bu borçlar Sayıştay raporunda ortaya çıktı. Vatandaş bu olayı gördü.  Bunun  tepkisini  sandıkta gösterecektir. CHP’yi iktidar edecektir.”dedi.

Hizmet Gelecek

CHP yerelde iktidar olacağını beyan eden Güler sözlerine şöyle devam etti, ” Türkiye çok kötü yönetiliyor. Bu kötü yönetim yüzünden  Türk halkı  bu seçimde tercihini  CHP’ye kullanacaktır. CHP İktidarında  hizmetler yandaşa değil, halka gidecektir.  Sorumsuz harcanan 1 kuruşun hesabı  sorulacaktır.  Biz de iktidar olursak  hesabımı kuruşu kuruşuna vereceğiz.”dedi.

UA-76681437-2