UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  $1.406,2000
 • EURO
  $0,3023
 • ALTIN
  $36.953,0000
 • BIST
  1,2127
“HİÇ KİMSE GAZİANTEP F.K’DAN ÜSTÜN DEĞİLDİR”

“HİÇ KİMSE GAZİANTEP F.K’DAN ÜSTÜN DEĞİLDİR”

Sumudica’nın teklif konusunda yanlış anlaması var. Hocamız yardımcılarının maaşlarını kendisi ödüyor bizde  hocamıza 920 bin Euro ödüyoruz.

 

Sumudica’nın teklif konusunda yanlış anlaması var. Hocamız yardımcılarının maaşlarını kendisi ödüyor bizde  hocamıza 920 bin Euro ödüyoruz. Artı 240 bin Euro puan başına bonusu var bize maliyeti 1 milyon 200 bin Euro hocamız bunları söylemiyor. Bizde istediği 1 Milyon 600 Bin Euro artı primlerle 1 Milyon 900 Bin Euro bunu Türkiye’de hangi hoca alıyor.

UEFA kupasını almış Fatih Terim dahi bunu almıyor. Böyle bir şey var mı ? Ondan sonra da televizyonlara çıkıp bunu Türkiye bilsin diyor. Asıl Türkiye bunları bilsin. Bir teknik direktör bütün başarıyı kendisine mal ediyor. Bir takımın başarısı varsa bir aile olarak başkanından, yönetim kurulundan, teknik direktöründen, yardımcı antrenörden, futbolculardan, kulüpte çalışan profesyonel yöneticilerden, masörlerden, malzemeciden herkesin ortak başarısıdır. Siz bugüne kadar duydunuz mu şu oyuncumuzla oynayıp üç puan aldık diyeni. Bunun için çok fazla detaya girmek istemiyorum.

Yüzde 10 indirim istedik bu doğrudur çünkü hiç kimse Gaziantep Futbol Kulübünden büyük değildir. Bizim hedefimiz sürdürülebilir bir akım yaratmak. Gaziantep Futbol Kulübünü bu kadar aşağıya alıp kendini ön plana çıkartıp bu kadar başarıyı mal etmek olur mu. Şu anda üçüncüyüz diyor daha lig bitmedi, sezon tamamlanınca kaçıncı bitireceğiz. Biz şimdiden gelecek senenin konuşmasını yapıyoruz.

Şu anda kaç takım 3’üncü hocasını değiştirdi. Biz iki yıldır devam ediyoruz, hocamıza saygı ve sevgi gösteriyoruz. Her zaman hocamızın arkasında duruyoruz. Böyle bir açıklama son derece absürt sanki indirim isterken Euronun yarın 10 lira mı 11 lira mı olacağını bilemiyoruz. Biz şu ana kadar hocamıza ve futbolcularımıza bir kuruş borç bırakmadık. Hepsine ödemiş durumdayız. Bu yüzden böyle bir açıklamayı yanlış karşıladım. Hocamızın yaptığını talihsizlik olarak görüyorum. Şu an da Türkiye’de en düzenli ödeme yapan kulübüz bunu da iddia ederim, bununla ilgili de kamu oyu bilsin diyor. Gerçekler bunlar, kamuoyunun taktirine bırakıyorum” açıklamasını yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com