SON DAKİKA

İMO-MMO BULUŞMASINDAN İTTİFAK ÇIKTI

Bu haber 11 Nisan 2018 - 15:31 'de eklendi ve 440 kez okundu. kez görüntülendi.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN

MMO’YA TEBRİK ZİYARETİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan ÇELİKTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’ne tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Odalar arası ortak çalışma konuları, TMMOB Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu çalışmaları, inşaat sektörü, sorunları ve geleceği, Kamil Ocak Stadyumunun yeri ile ilgili son gelişmeler, Metro arkasındaki alanda yargı kararlarına rağmen devam eden sorunlu inşaat çalışmaları, makina mühendisliği disiplininin inşaat sektörü ile çakıştığı konular üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

MMO Gaziantep Şube Başkanı Hüseyin OVAYOLU ve İMO Gaziantep Şube Başkanı Gökhan ÇELİKTÜRK tarafından, kentimizin, inşaat sektörünün ve meslektaşların lehine, yararına ne varsa birlikte çalışmaya hazır oldukları belirtilerek, karşılıklı başarı dilekleri ile ziyaret sonuçlandırıldı.

İMO’nun MMO’ya yaptığı bu anlamlı ziyaretinden kentin, inşaat sektörünün ve makine mühendislerinin ve meslek ya da meslektaşların lehine, yararına olabilecek her türlü konuda ittifak halinde olabilecekleri sonucunun çıkması, hem odalar hem kent hem de ülke adına olumlu bir adım olarak değerlendirildi.

 

UA-76681437-2