[wp-story id="118872"] Kadooğlu, Ramazan Bayramı’nı kutladı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $4.067,5200
 • EURO
  $1,0819
 • ALTIN
  $60.838,0500
 • BIST
  1,1639
Kadooğlu, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Kadooğlu, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Kadooğlu: “Bayramların birleştirici özelliğinden herkesin faydalanması gerekiyor” Bizce Yağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kadooğlu, bayramların birleştirici özelliğinden herkesin faydalanması gerektiğini belirtti. Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımlayan Kadooğlu, mesajında, birlik ve beraberliğe dikkat çekti.  Türkiye’nin son yıllarda birçok sıkıntıya göğüs gerdiğini vurgulayan Kadooğlu, bunun da birlik ve beraberlik ruhuyla yapılabildiğini söyledi. Ülke insanının her zaman […]

Kadooğlu: “Bayramların birleştirici özelliğinden herkesin faydalanması gerekiyor”

Bizce Yağ Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kadooğlu, bayramların birleştirici özelliğinden herkesin faydalanması gerektiğini belirtti.
Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımlayan Kadooğlu, mesajında, birlik ve beraberliğe dikkat çekti. 
Türkiye’nin son yıllarda birçok sıkıntıya göğüs gerdiğini vurgulayan Kadooğlu, bunun da birlik ve beraberlik ruhuyla yapılabildiğini söyledi. Ülke insanının her zaman birlik ve beraberlik etrafında kenetlendiğini ifade eden Kadooğlu, “Bizi biz yapan değerlere sahip çıkarsak geleceğe umutla bakarız. Gelecek yılların mutlu ve huzurlu olabilmesi için de bir ve diri olmalıyız. Bu nedenle bayramların birleştirici özelliğinden herkesin faydalanması gerekiyor” dedi.
Bayramın İslam Alemi ve insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını dileyen Kadooğlu, “Ramazanın manevi ikliminden istifade eden vatandaşlarımızın bu ruhu yıl geneline yayabilmesi çok önemlidir. İşte asıl bayramı o zaman yaşarız” ifadelerini kullandı.
Bayramların kardeşlik ve yardımlaşma gibi değerleri bir adım daha öne çıkardığını vurgulayan Kadooğlu, şunları kaydetti:
“Bu coğrafyada yaşam süren bizler, bayramların ruhunu, bayramların vesile kıldığı kardeşlik duygularını fazlasıyla hissedebiliyoruz. Kardeşliğimizin baki olması da bu duygulardan kaynaklanmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle İslam Aleminin, ülke insanımızın ve mazlum milletlerin bayramını kutluyor, sağlık, sıhhat ve esenlik diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM