Kılıçdaroğlu gitti ama etkisi sürüyor

Kılıçdaroğlu gitti ama etkisi sürüyor

ABONE OL
22 Ocak 2023 22:57
Kılıçdaroğlu gitti ama etkisi sürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Gaziantep programı  mükemmeldi. Kemal Kılıçdaroğlu gitti ama havası etkisi devam ediyor. Bu organiazyonda emeği geçen CHP milletvekili Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan , CHP il başkanı M. Neset Uçar ve il yönetimine CHP ilçe başkanlarını ve yönetimlere ve Şanlıder eski başkanı Mustafa İsmet Erdoğan belediye meclis üyelerinin bazıları burada büyük gayret gösterdiler.

Teymur otelde güneydoğu buluşmasında organizasyon yapan Mustafa İsmet Erdoğan, Gazi yılmaz ve 150 kişilik grupla o otele insanları tıklım tıklım doldurdu. Bu organizasyon diğerlerine göre çok muhteşemdi. Gaziantep Ticaret Odası’nın tüm üyeleri bir araya gelip Kılıçdaroğlu  ile buluştması, meslek odası yöneticilerinin ilgisi artık Gaziantep’in eskisi olmadığını gösteriyor…
Sanayi odası ve sivil toplum örgütleri başkanları ve muhtarlar toplantıya büyük ilgi gösterdi.
Gençler salona sığmadı. Öyle bir coşkulu tezahürat ki, giden gitmeyene anlatıyordu

Kılıçdaroğlu Esnaf gezisi yapacaktı. Aman Allah’ım o nasıl bir ilgi, nasıl bir bağrına basma… İnanin 30 yıllık bir gazeteciyim. Böyle bir ilgi görmedim.
Evet CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce sık sık Gaziantep’e geldi. Ama böyle mükemmel bir organizasyon ilk defa yaşadı. Özellikle sanayicisi, esnafı, çiftçisi, memuru, kadını ve genci ilk kez böyle bağrına bastı.
Evet bu gezi Gaziantep’te çok değişeceğini göstergesiydi.
Kemal Kılıçdaroğlu gitti ama etkinliği söyleniyor…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r