UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  7,2143
 • EURO
  8,5278
 • ALTIN
  446,18
 • BIST
  9,4470
Kıran kırana seçim olacak

Kıran kırana seçim olacak

Yerel seçimde Gaziantep’te üçlü yarış bekleniyor. Büyükşehir’de Fatma Şahin ve Ejder Demir derken şu anda adaylığının açıklanması beklenen Celal Doğan’la üçlü yarış bekleniyor.

Yerel seçimde Gaziantep’te üçlü yarış bekleniyor. Büyükşehir’de Fatma Şahin ve Ejder Demir derken şu anda adaylığının açıklanması beklenen Celal Doğan’la üçlü yarış bekleniyor. Bunu yanı sıra Şahinbey,Şehitkamil ve Oğuzeli’nde Cumhur adayına karşı İyi Parti ve CHP’nin  aday çıkarması seçimde hareketliliği birlikte getirecek.
31 mart seçiminde Cumhur İttifakının ( AKP ve MHP) ortak adayı Fatma Şahin derken millet ittifakı (CHP ve İyi Parti) ortak aday Ejder Demir’i ortak aday çıkardı. İsmi CHP ile anılan eski CHP belediye başkanın Celal Doğan’ın DSP’de aday olması seçimde hareketliği beraber getirdi.

Kıran kırana seçim olacak, Gaziantep Tutku Gazetesi

Kıran kırana seçim olacak

Cumhur İttifakının  aday olarak  Fatma Şahin’in  üzerinde karar alması bunu yanı sıra Millet İttifakı her ne kadar ikiye bölünmesi avantaj gibi görünse bile bu olay terse  de dönebilir.

İttifaklar sandıkta buluşur mu?

Cumhur İttifakında rahatsız olan AK parti, ve  MHP seçmeni bu ittifaktan memnun değil. Tepki olarak millet ittifakı tercihi varken ama bazı seçmenler burada ben sağa oy vermem. Ben sola oy vermem diyen kitle Celal Doğan’la son bulur. Ben sağa oy vermem diyenler DSP de celal doğanla buluşurken bunu yanı sıra ben sola oy vermem diyen ittifak adayı Ejder Demir’e gidebilir.

Kime avantaj olabilir?

Üçlü yarışta üç adayda ipi göğüsleyebilir. Şu anda en avantajlı Cumhur ittifakından  Fatma Şahin biraz avantajlı görünse de kıyasıya yarış olacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bugünkü Sayımız
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM