[wp-story id="118872"] Kalkan,”Krizde Can Simidi Arar Olduk” – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.516,1000
 • EURO
  $1,0867
 • ALTIN
  $47.856,9200
 • BIST
  1,1781
Kalkan,”Krizde Can Simidi Arar Olduk”

Kalkan,”Krizde Can Simidi Arar Olduk”

 İçinde bulunduğumuz zor ve sıkıntılı süreçte herkes fedakarlık yapmalıdır , elini taşın altına koymalıdır.

 

İpekyolu PERDER başkanı Mehmet Kalkan,”Biz perakendeciler , sektör olarak zaten çok sıkıntılar yaşarken , çok yüksek giderlerin altında ezilirken bu krizle birlikte can simidi arar duruma gelmiştir.

İpekyolu PERDER başkanı Mehmet Kalkan, yaptığı yazılı açıklamada”Biz perakendeciler , sektör olarak zaten çok sıkıntılar yaşarken , çok yüksek giderlerin altında ezilirken bu krizle birlikte can simidi arar duruma gelmiştir.

Gelinen bu noktada elbette ki fedakarlık yapmalı , aklı selim hareket etmeli ve yapıla bileceği en yüksek katkıyı sağlamalıyız ,kendimize , çocuklarımıza , ve ülkemize fayda sağlamalıyız. Hep birlikte omuz omuza bu süreci yönetmeliyiz.

Ancak üzülerek ifade etmeliyim ki ; marketçiler yine hedef tahtası ; basın , medya masa başında hazırladıkları haberlerle toplum nazarın da krize müsebbib  marketleri gösterirken , öte yandan Denetleyici kurumlarda denetlemelerinde kameralar eşliğinde , fotoğraf ve videolarla ne yazık ki biz marketleri krizin failiymiş gibi göstermektedirler. Bu belki kendilerine prim yapacak ama bizlere büyük haksızlık olacaktır .

Bizler personelimizle , kayıtlı ticaretlerimizle ,vergilerimizle ve tüm katma değerlerimizle faydalıyken , karşılaştığımız muamele hak etmediğimiz bir durumdur.Denetlenme ve incelemenin ,kayıt dışı çalışan ve üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmeyenler için elbette ki önemlidir ayrıca  bizlerle rekabet açısından fayda sağlayacaktır.Bizler her türlü katkıyı ve desteği geleceğimiz ve ülkemiz için vermeye hazırız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM