[wp-story id="118872"] Mahrukatçılar Sitesi’nde Korkutan Yangın – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.050,2000
 • EURO
  $0,9256
 • ALTIN
  $43.743,4800
 • BIST
  1,1714
Mahrukatçılar Sitesi’nde Korkutan Yangın

Mahrukatçılar Sitesi’nde Korkutan Yangın

Mahrukatçılar sitesinde geçtiğimiz hafta büyük bir yangın çıktı.  4 işyerinin ağır olarak hasar aldığı sitede can kaybının olmaması ise sevindirdi. 2016 yılında da sekiz işyerinin yanarak kullanılamaz hale geldiğini söyleyen Mahrukatçılar Odası Başkanı Müslüm Keklik, “Şükür ki can kaybı yaşanmadı, itfaiye ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.  Yangınların sebebi üzerine gideceğiz” dedi.

YANGIN FELAKETİ YAŞADIK
Gaziantep Mahrukatçılar Sitesi’nde yaşanan yangın vakalarına dikkat çeken Başkan Keklik, “2016 yılında da sitemizde 8 işleri yanarak küle döndü ve kullanılamaz hale geldi. Yangınlarımızda can kaybının olmaması bizi sevindirdi ancak esnaflarımızın iş yerleri kullanılmaz halde kaldı. Son yaşadığımız yangın da da yine iş yerlerimiz zarar gördü.  Site alanlarında itfaiyenin daha rahat çalışması gerekiyor. Büyükşehir Belediyemizin itfaiye ekipleri yine olaylara hızlı müdahale etti ancak bizim sitemiz yanıcı maddelerle dolu olduğu için tehlike arz ediyor. Olayın yaşandığı saatlerde anında ben de yönetim kurulumla siteye geldim ve ekiplerimizle birlikte yangın alanında bulunduk.
2016 YILINDA 8 İŞYERİMİZ YANMIŞTI
2016 yılında Mahrukatçılar Sitesinde 8 işlerinin kullanılamaz hale geldiğini söyleyen Başkan Keklik, “Zaman zaman sitemiz içinde yangın olayları yaşanıyor. Hele de yaz ayının gelmesi ile bu yangınlar artış gösterebiliyor. Bu konuda gerekli tedbirlerin biraz da ha yoğun olarak arttırılması gerekiyor” diye k onuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM