SON DAKİKA

Mehmet Erdoğan Rüzgar Gibi

Bu haber 05 Haziran 2018 - 18:40 'de eklendi ve 3900 kez okundu. kez görüntülendi.
 Milletvekili Erdoğan, toplumun tüm kesimlerine yönelik seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Gittiği her yerde vatandaşlardan yoğun ilgi gören Mehmet Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile Türkiye’nin daha hızlı atılım yapacağını anlatıyor.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler yaklaşırken, adaylar da çalışmalarını yoğunlaştırdı.  Yoğun bir tempo ile çalışan AK Parti Gaziantep Milletvekili ve 3. Sıra milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan, gerek kent merkezinde gerekse de ilçe ve köylerde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşıyor. Gittiği her yerde 24 Haziran’dan sonraki yeni Türkiye konusunda vatandaşlar bilgi veren Erdoğan, “Ekonomisi güçlü, uluslararası arenada söz sahibi bir Türkiye’yi dış güçler ve onların yurt içindeki uzantıları istemiyor. Çünkü, dünya genelindeki haksızlıklara dur diyecek, dünya 5’ten büyüktür diyecek, dünyadaki tüm mazlumların umudu olacak güçlü bir Türkiye onların işine gelmiyor. Onların senaryolarını bozuyor” şeklinde konuştu.

Seçim çalışmalarını değerlendiren Milletvekili Mehmet Erdoğan, hedeflerinin 24 Haziran’a kadar Gaziantep’te çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak olduğunu söyledi. Erdoğan, şöyle devam etti:

“Yoğun bir tempo ile her vatandaşımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Sahada gördüğümüz tablo moralimizi yükseltiyor. Çünkü vatandaş son derece sağduyulu. AK Parti hükümetlerinin bu ülkeyi nereden nereye getirdiğini biliyor. Güçlü bir hükümetin ülkede neleri başarabileceğini vatandaş gördü. Bu nedenle 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde de milletimiz AK Parti’yi daha güçlü bir şekilde iktidara getirecektir. 10 Günü aşkın süredir sahadayız. Vatandaşımızın feraseti ortadadır. Kimse bu ülkeyi maceraya atmak istemiyor. Vatandaş istikrarın, yatırımların, ülkedeki huzur ve güven ortamının devamını istiyor. Bunları da ancak AK Parti hükümetinin başarabileceğine inanıyor.”

UA-76681437-2