UA-123728131-1
reklam

rolex watch replica tie offers the perfect twin extension procedure.

 • DOLAR
  $3.231,9600
 • EURO
  $0,7565
 • ALTIN
  $42.461,5900
 • BIST
  1,1406
Mehmet Hanifi Ceber
Mehmet Hanifi Ceber
hanificeber@hotmail.com
Muhalefet Gaziantep’i neden dışlıyor
 • 0
 • 80
 • 19 Aralık 2021 Pazar
 • +
 • -

    Türkiye’de iktidar kan kaybedereyken Muhalefet partisinin akılı politikasıyla güçleniyor. Gittiği her şehirde büyük  etkinliklere  neden oluyor?  CHP’de İlçe başkanlarının olmaması ve İyi Parti’de İl başkanı  Av.Oğuz Hocaoğlu’nun istifasının istenmesi , yerine atanan Celal Yıldırım’ın pasif olması partililer tarafından muhalefet Gaziantep’i dışlıyor mu? Diye birbirine soruyorlar. CHP’de belirsizliğin sebebi SALICI 1 Yıldan Beri CHP […]

 

 

Türkiye’de iktidar kan kaybedereyken Muhalefet partisinin akılı politikasıyla güçleniyor. Gittiği her şehirde büyük  etkinliklere  neden oluyor?  CHP’de İlçe başkanlarının olmaması ve İyi Parti’de İl başkanı  Av.Oğuz Hocaoğlu’nun istifasının istenmesi , yerine atanan Celal Yıldırım’ın pasif olması partililer tarafından muhalefet Gaziantep’i dışlıyor mu? Diye birbirine soruyorlar.

CHP’de belirsizliğin sebebi SALICI

1 Yıldan Beri CHP ilçe başkansız. Kısa zaman içinde Atanan İl Başkanı Neşet Uçar bir türlü seçim kararı almaması buna genel merkez ve Milletvekillerinin sessiz kalmasını bir türlü partiler anlamıyor? Yarın alınacak bir erken seçim kararı karşı  hangi ilçe sandık görevleri yazacak, iktidar bu kadar kan kaybederken şu anda halkın içinde olması gereken parti yönetimi ortada olmaması acaba kime ne fayda sağlayacak?

Genel Merkez Gaziantep’teki bu duruma neden sessiz bu konuda CHP Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı neden bir çalışma yapmıyor?

Partililer ve vatandaşlar ,Oğuz Kaan Salıcı yada bu olaya sessiz kalan genel merkez, Milletvekilleri  Yarın Gaziantep uğuruna başkanlık seçimini kaybedersek  bu vebalın altında kalkabilecek mi? Diye tepki gösteriyorlar.

Hocaoğlu gitti, Yıldırım geldi

İyi Parti il Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu görevinden istifa etti, yerine Celal Yıldırım geldi. Peki Partide ne değişti? İyi Partinin  Genel  Başkanı Meral Akşener’in Gaziantep’e  gelmesiyle görüldü. Balıklı parkında  çok az sayıda bir kalabalık var. Organizasyon yok. Kimsenin kimseden haberi yok.

Eğer Oğuz Hocaoğlu olsaydı  ne olurdu? O Balıklı parkı insan seliyle yıkılırdı? Haftalar süren duyurular, basın açıklamaları bilboardlar, köy, mahalle gezen anons arabalarıyla tüm Gaziantep’i ayağa kaldıracağına eminim, Çünkü bundan önce yapılan dayanışma yemeğinde bu kalabalığın daha fazlasını topladı.

 

İyi Parti Genel Merkezi böyle çalışan  başkanı neden görevden alır? Eğer aldığı kişi bundan daha aktif değilse niye bunu atadı merak ediyoruz…

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • YENİ
 • YORUM