Neşet Uçar örgütten barışmalı

CHP de sular bir türlü durmuyor, İl ve ilçe başkanları kendileri korumak için örgütten kaçarken, bir taraftan gençlik kolları ve kadın kolların görevden alınmasına sessiz kalıyor.

ABONE OL
20 Kasım 2022 22:04
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Neşet Uçar örgütten barışmalı

CHP İl Başkanı Neşet Uçar ve  ilçe başkanlarıyla birlikte partililerle bir araya gelip, evet ben atanmış bir başkanım. Bana Genel Merkez böyle görev verdi. Ben CHP’nin bir neferi olarak bu görevi yapacağım demesi lazım. Ama  sessiz sakin bir şekilde çalışmalar yapıyor.

En iyi  yönetim

CHP’ye gönül vermiş kişiler ortak görüşü  İl ve İlçe başkanları  bu zamana kadar ten iyi yönetimi diyor,  Göreve başladıktan sonra  il ve ilçe başkanları  mahalle ve sokak gezilerini yapıyor. Hemen hemen her mahallede vatandaşla bir araya geldip parti Programı anlatıyor. Partide aktif siyaset yapanlar gerekli desteği alması lazım, CHP Kökklü parti öyle birkaç kişiyle  toplantıya gitmemeli. Güçlü ekiple katılmalı.

Bu seçim çok önemli

Evet bu seçim çok önemli. CHP’nin de kenetlenmesi lazım. Şu anda il ve ilçeler  çalışıyor. Bir çok partililer gönüllü olarak çalışmalar yapıyor. Ama bu yetersiz, Tüm partiler kızgınlığı bırakmalı. Kenetlenmeli. Çalışmalarına ortak etmeli.

Gençlik kolları görevden alınması kime fayda sağlayacak

Önce gençlik kolları görevden alındı. Gerçi bir çoğu il ve ilçe yokken görevden afını isterken, kalanları görevden alınması kime fayda sağladı.  CHP kenetlenip büyüyelim derken, daha beter kol ve kanatları buduyor

Kadın kollarına haksızlık edildi.

CHP Kadın Kolları görevden alınması partiler bir anlam çıkarmadı. İl ve İlçe başkanları yokken, pandemin de bile cadde ve sokak çalışmaları yapan pırıl pırıl kadın kolları ve yönetimi neden görevden alındı. Kadın Kolları hiçbir maddi olanak yokken, stand açtılar. Sokak sokak  çalışmalar yaptılar. Şimdi parti biraz ilerlediğini görenler Genel Merkeze yanlış bilgi verilmiş olduğun belirten partiler, Kadın Kollarına gerçekten haksızlık edildiğini belirtiyorlar

İl ve İlçe Başkanları neden seyirci kalıyor

CHP İl ve İlçe Başkanları  bu görev almalarına neden seyirci kalıyor. Neden bu olaya müdahale edemiyor. Bu kişiler aslanlar gibi çalıştı diyemiyor?

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r