[wp-story id="118872"] Nilüfer Ay’ın taziyeleri 118 NO’LU TAZİYE EVİNDE – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.816,5900
 • EURO
  $1,0934
 • ALTIN
  $62.365,6300
 • BIST
  1,1648
Nilüfer Ay’ın taziyeleri 118 NO’LU TAZİYE EVİNDE

Nilüfer Ay’ın taziyeleri 118 NO’LU TAZİYE EVİNDE

Gaziantep Güneş Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay’ın kız kardeşi Avukat Nülifer Ay(37) dün sabaha karşı hayata veda etti.

Önceki gün geçirdiği kalp krizi sonucu hastanede yoğun bakıma alınan Gaziantep Güneş Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay’ın kız kardeşi Avukat Nülifer Ay(37) dün sabaha karşı hayata veda etti.

HAKİMLİK HAYALLERİ VARDI

Genç avukatı son yolculuğuna yüzlerce kişi dualarla uğurladı. 37 yaşındaki Nülifer Ay henüz hayatının baharında idealist bir avukattı. Hukuk fakültesini derece ile bitiren Nülifer Ay, mesleğinde bir adım daha atarak hakimlik hayalleri kuruyordu. Kalp rahatsızlığı bulunan Nülifer, Ramazan Bayramı’nın son günü fenalaştı. Ambulansla getirildiği hastanede yoğun bakıma alınan Nülifer, hayata ancak 3 gün daha tutunabildi. Ve dün sabaha karşı yaşam mücadelesini kaybetti.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Hanifi Şireci Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları Sait Kirazoğlu, İhsan Kaya, CHP Gaziantep Milletvekili adayları Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan, Hüseyin Yalçın, Ahmet Bozgeyik, MHP Gaziantep Milletvekili adayı Ejder Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan vekili Osman Toprak, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Akıncı, CHP İl Başkanı Hayri Sucu, Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Selahattin Kaplan, Gaziantep Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Karayılan, Gaziantep Baro Başkanı İskender Kahraman ile çok sayıda işadamı, sanayici, avukat, gazeteci, Sivil Toplum Kuruluşları, oda ve dernek başkanları ile yöneticileri, dostları ve akrabaları katıldı.

TABUTUNUN ÜZERİNE CÜBBESİ KONULDU

Nülifer Ay’ın tabutuna avukatlık cübbesi konuldu. Öğleyin kılınan cenaze namazı öncesi, cami avlusunda bir araya gelen yakınları da gözyaşlarını tutamadı. Cenazenin defnedilmesinin ardından törene katılanlar baba Hasan Ay, ağabeyi İbrahim Ay ve aile fertlerini teselli etmeye çalıştı.

TAZİYELER 118 NO’LU TAZİYE EVİNDE

Ay ailesi taziyeleri Batıkent Mahallesi’ndeki 118 No’lu taziye evinde kabul ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM