SON DAKİKA

Nizip Altınbaş’ı bağrına bastı

Bu haber 01 Şubat 2019 - 15:40 'de eklendi ve 70229 kez okundu. kez görüntülendi.

Nizip’te İyi Parti ve CHP ortak aday olarak sanayici ve eski CHP’li Abdullah Altınbaş karar kılındı. Abdullah altınbaş ismi ilçede büyük sevinçle karşılandı. Nizip’te hem sağ seçmenden hem de sol seçmenden büyük ilgi gören Altınbaş belediyeyi aymak için  gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğini beyan ederek sözlerine şöyle devam etti,”Ben Nizip’te doğdum Nizip’te büyüdüm. Nizip’in sorunlarını çok iyi biliyorum. Nizip halkın  sorunlarını çözmek için İyi Parti yöneticisi ile CHP Yöneticisi  bir araya geldi ve  beni aday gösterdi. Beni destekleyen  herkesi mahcup etmeyeceğim.”dedi.

Ele el verip seçimi alacağız

Nizip büyük bir aile olduğun belirten Altınbaş,” Birada herkesim herkes birbirini tanır ve bilir. Bizler büyük aileyiz. El ele vererek gece gündüz demeden seçimi kazanmak için mücadele edeceğiz.”dedi.

Ak Parti kan kaybediyor

Vatandaşın bu seçimde büyük ders vereceğini beyan eden Altınbaş” Nizip halkı Türkiye’deki gibi Ak parti’den bu seçimde elini çekecek. Ak Partiye bu zamana kadar verdiği destek bitmiş durumda. Vatandaş yoksulluğun altında eziliyor. Buda yetmez gibi bir de Suriyelileri yüzünden iş bulamayan insanlarımız, Esnaflarımız haksız rekabet karşısında bunalım geçiriyor.”dedi.

UA-76681437-2