Nizip Belediyesi’nden kırsal mahallelere hizmet atağı

Nizip Belediyesi’nden kırsal mahallelere hizmet atağı

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Nizip Belediyesi, Suboyu ile Kumla Mahallelerine kazandırdığı Taziye Evleri’ni hizmete açtı.

ABONE OL
30 Eylül 2022 19:32
Nizip Belediyesi’nden kırsal mahallelere hizmet atağı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Mahallelerdeki yol, asfalt, kaldırım ve park yapım çalışmalarının yanı sıra sosyal tesis alanında da atağa geçen Nizip Belediyesi, birçok mahallede hizmete açtığı taziye evlerine yenilerini de ekledi.
Yapılan sosyal tesislerin teslimi için İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar ile birlikte ilk olarak Suboyu Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, burada hizmet vermeye hazır hale gelen Bayan Taziye Evi’nde incelemede bulundu.
İncelemelerin ardından taziye evinin anahtarını Mahalle Muhtarı Cevdet Korkmaz’a teslim eden Kaymakam Çağlar, hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür etti.
Daha sonra mahalledeki parke kilit taşı çalışması ile Köprü genişletme çalışmalarını da yerinde inceleyen Çağlar ve Sarı, incelemelerin ardından Kumla Mahallesi’ne geçti.
Burada da mahalleye kazandırılan Bay-Bayan Taziye Evi ile Muhtarlık Ofisi’ni gezen Kaymakam Çağlar ve Belediye Başkanı Sarı, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Mahalledeki sosyal tesislerin ilçede yapılanlarla aynı olduğunu söyleyen Kaymakam Çağlar, Başkanımız Mehmet Sarı’ya mahalle ayrımı yapmadan yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum her ki sosyal tesisimiz mahallelere en iyi şekilde hizmet verecektir diyerek Taziye Evleri’nin anahtarlarını Mahalle Muhtarı Bozan Kara’ya teslim etti.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı’da, “ilçemizde her yönüyle önemli çalışmalar yapmaktayız. Amacımız ilçe merkezimizden kırsal mahallelerimize kadar hemşerilerimizin beklentilerini yerine getirmektir. Bu noktada ilçemiz ve birçok mahallemizdeki çalışmalarımız ardı ardına bitmektedir. Biz kırsal mahallelerimizde de ciddi çalışmalar yapmaktayız. Özellikle kırsal mahallelerimizin yollarını en modern hale getirmemizin akabinde çocuklarımız için de parklar yapmıştık. Bunun yanında taziye evleri konusunda başladığımız çalışmalarda önemli rakamlara ulaştık. Bugünde iki mahallemizde iki ayrı sosyal tesisimizi hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapılan bu hizmetler vatandaşlarımıza feda olsun.  Taziye Evlerimiz mahalle sakinlerimize hayırlı olsun’’ şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r