Ökkeş Kavak’tan yöresel Hediyeler

Ökkeş Kavak’tan yöresel Hediyeler

 Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Mart Ayı toplantısının birinci birleşimi, Nurdağı’ndan yapıldı. Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak gelen başkan ve meclis üyelerine yöresel hediye verdi.

ABONE OL
14 Mart 2022 21:49
Ökkeş Kavak’tan yöresel Hediyeler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi’nin arada bir ilçe belediyeleri hem ziyaret ediyor. Hemde belediyelerin icraatlarını geziyorlardı. Hem de Belediye Meclisini yapıyor. Mart ayındaki Meclis toplantılısını Nurdağı’nda yaptı. Nurdağı Belediye Başkanı Nurdağı’ndan yapıldı. Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak göreve başladıktan sonra yaptığı çalışmalarını meclise anlattı…

Millet Bahçesi ve sanat Müzesinin açılışı yapıldı

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve ekibini yaptığı Millet parkın açılışı yapıldı. Gaziantep’te gelen Belediye Başkanları, Belediye Meclis üyelerine yemek verdi.

Yöresel Hediye

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, Araban Belediye Başkanı Hasan doğru, Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı M. Sait Yalçın ve Ak Parti Belediye Meclis üyeleri, CHP Meclis üyeleri, iyi Parti Belediye Meclis üyelerine yöresel ürünleri olan Salça ve Pul Biber ikram etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r