UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  $1.414,9800
 • EURO
  $0,3072
 • ALTIN
  $37.089,0000
 • BIST
  1,2138
Ömer Kantar, GAİMDER’e aday oldu

Ömer Kantar, GAİMDER’e aday oldu

Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığına iş adamı Ömer Kantar aday oldu.

yıl Gaziantep İnşaat Müteahhitler Derneği’nin başkanlığını yapan İbrahim Apa’nın aday olmadığı öğrenilirken, Mart ayının ilk haftasında yapılacak seçimlerde Gaziantep’in tanınmış inşaat Müteahhitlerinden ve yaptığı projelerle Gaziantep’e estetik katan Ömer Kantar’ın aday olduğu açıklandı.

Adaylığı hakkında açıklama yapan Ömer Kantar, amaçlarının bin 300 üyeyi bir arada tutup, sektörün sorunlarının çözümü konusunda mücadele etmek olduğunu kaydetti. Kantar, “özellikle son zamanlarda hepimizin bildiği üzere mesleğimizle ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Yaşanan bu sıkıntıların hem dile getirilmesi hem de çözümü yönünde tüm paydaşlarımızla birlikte çalışarak sonuç almak istiyoruz” dedi.

KANTAR NEDEN ADAY OLDU?

Yenilikçi İnşaat Müteahhitleri Mart ayının ilk haftasında yapılacak seçimlerde aday olacaklarını vurgulayan Ömer Kantar, “mesleğimizin ve meslektaşlarımızın, ülkemiz ve memleketimiz adına itibarını ve müteahhitlik mesleğini daha iyi seviyelere taşıyabilmek için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmaya karar verdim. Sorunlarımızı biliyorum. Mesleğin içerisinden gelen birisiyim. Geçmiş dönemlerde, derneğimizin ve çatı kuruluşumuz İMKON’un yönetim kademelerinde görev yaptım. Şahsım ve ekibimiz, yönetime geldiğimiz takdirde tüm paydaş meslek odaları ile birlikte mesleğin en iyi seviyelerde temsil edilebilmesi ve mesleğimizin saygınlığının artırılması için gereken özveri ve emeği tüm gücümüzle vereceğiz” ifadelerini kullandı.

HEP BERABER HAREKET EDECEĞİZ

Mesleği ilgilendiren konularda Gaziantep’teki odalar ve STK’larla beraber hareket edeceklerini vurgulayan Kantar, “ Özellikle son zamanlarda hepimizin bildiği üzere mesleğimizle ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Yaşanan bu sıkıntıların hem dile getirilmesi hem de çözümü yönünde tüm paydaşlarımızla birlikte çalışarak sonuç almak istiyoruz. Devamında sesimizin daha gür çıkması için Çevre Şehircilik Bakanlığı nezdinde çatı kuruluşumuz olan İMKON ile beraber mesleğimizi ilgilendiren konularda fikir paydaşı olmak istiyoruz. Bu konular ve mesleğimizi ilgilendiren tüm problemlerin çözümü için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği yönetimine ekibimle beraber talibiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com