[wp-story id="118872"] ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN YILSONU KARMA RESİM SERGİSİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.940,1400
 • EURO
  $0,9997
 • ALTIN
  $58.498,4700
 • BIST
  1,1594
ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN YILSONU KARMA RESİM SERGİSİ

ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN YILSONU KARMA RESİM SERGİSİ

Özel Seçkin Koleji Kültür ve Sanat Günleri çerçevesinde öğrencilerin hazırladığı yağlı boya, modelaj, kil, karakalem, guaj ve akrilik resimler  “Yıl Sonu Karma Resim Sergisi”  olarak fuaye alanında açıldı. Seçkin Koleji öğrencileri ve görsel sanatlar öğretmenleri tarafından açılan “Sanat Sokağı Sergisi” büyük ilgi gördü. Seçkin Koleji fuayesinde açılışı gerçekleştirilen “Sanat Sokağı Sergisi” ne kurucu, idareci ve […]

Özel Seçkin Koleji Kültür ve Sanat Günleri çerçevesinde öğrencilerin hazırladığı yağlı boya, modelaj, kil, karakalem, guaj ve akrilik resimler  “Yıl Sonu Karma Resim Sergisi”  olarak fuaye alanında açıldı.

Seçkin Koleji öğrencileri ve görsel sanatlar öğretmenleri tarafından açılan “Sanat Sokağı Sergisi” büyük ilgi gördü.

Seçkin Koleji fuayesinde açılışı gerçekleştirilen “Sanat Sokağı Sergisi” ne kurucu, idareci ve öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Seydi Geçimli: Özel Seçkin Koleji olarak sanata ve sanatçıya her daim değer veriyoruz. Öğrencilerimize sanatın önemini hissettirmek, sanata olan algıyı geliştirmek kurumsal ve eğitimsel bir sorumluluğumuzdur. Görüldüğü gibi tüm öğrencilerimiz geleceğin birer sanatçı adayı. Hepsini yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Serginin açılışının ardından öğrenciler eserleri inceleyerek sergiyi gezdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM