Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
GUNDEM

Pamuk:Suriyeliler Canımızı Yakıyor

VİDEOYU PAYLAŞ

Suriyeli sığınmacıların saldırıda bulunduğu sağlık teknisyeninin abisi, yaşanan olayların iç yüzünü Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk’a anlattı.

Gaziantep’te yaşanan ve Suriyeli sığınmacıların bir sağlık teknisyenine saldırdığı olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Suriyeli sığınmacıların Gaziantep’te bir sağlık teknisyenine saldırdığı olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Saldırıda sağlık teknisyeninin kılıç ve satırla yaralandığı net bir şekilde görülüyor.

Suriyeli sığınmacıların saldırıda bulunduğu sağlık teknisyeninin abisi, yaşanan olayların iç yüzünü Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk’a anlattı.

Yaralı teknisyenin abisi yaptığı açıklamada Suriyeli sığınmacıların 15-20 kişilik bir grupla saldırdığını, ellerinde kılıç ve satır olduğunu belirtti. Abisinin kendisini sandalye ile savunduğunu sandalye olmasa ölebileceğini anlattı.

Saldırı sonrası kardeşinin elinin yaralandığını sinirlerinin hasar gördüğünü ve cerrahi operasyon geçireceğini belirten ağabey, kendilerini asıl üzen durumun vali ve emniyet müdürünün olayla ilgili tavrı olduğunu ileri sürdü.

Yaralı teknisyenin abisi Gaziantep Valisinin kendilerine, röportaj verdikleri takdirde saldırıyı gerçekleştirenlerin Suriyeli olduğunu söylememeleri gerektiğini telkin ettiğini de iddia etti.

DİĞER VİDEOLAR