UA-123728131-1

 • DOLAR
  6,8589
 • EURO
  7,8311
 • ALTIN
  398,32
 • BIST
  8,6188
Polat :Ali Doğan’ın yanındayız

Polat :Ali Doğan’ın yanındayız

CHP Karkamış İlçe Başkanı Mehmet Polat” Bir yıl içinde belediye başkanımız Ali Doğan kısıtlı imkanlara rağmen başarılı çalışmasıyla ilçemizi yüz akı olmuştur. ”dedi. Karkamış Belediyesini 1 yıl önce  CHP’nin kazanmasıyla ilçede hizmet yağmuru başladığını belirten CHP Karkamış İlçe Başkanı Mehmet Polat” Karkamış Belediyesini CHP olarak 1 yıl önce kazanmıştık.  Belediye başkanımız Ali Doğan her turlu baskı […]

CHP Karkamış İlçe Başkanı Mehmet Polat” Bir yıl içinde belediye başkanımız Ali Doğan kısıtlı imkanlara rağmen başarılı çalışmasıyla ilçemizi yüz akı olmuştur. ”dedi.

, Gaziantep Tutku Gazetesi

Karkamış Belediyesini 1 yıl önce  CHP’nin kazanmasıyla ilçede hizmet yağmuru başladığını belirten CHP Karkamış İlçe Başkanı Mehmet Polat” Karkamış Belediyesini CHP olarak 1 yıl önce kazanmıştık.  Belediye başkanımız Ali Doğan her turlu baskı ve engele rağmen hizmet yapıyor. İlçede  hela bile  yoktu yapıldı. Belediyenin araç gereç koyduğu baraj atık durumdaydı yapıldı. Kelekli Elif Oğlu çiftlik Yolağzı taziye evleri bitti. Çevre düzenlemeleri yapılıyor.  Birçok genç kızımıza istihdam yaratıldı .Tekstilde işe başladılar. Belediyeye işçi alındı. İnşallah İleride yine alınacak.

Çarşı camisi projesi hazır. Eski belediye yerine düğün salonu Turistik restorant projesi hazır.  En kısa sürede temelleri atılacak. Karkamış’ın girişine yapılacak Hoş geldiniz tabela projesi hazır. Her türlü engellemeye rağmen bunlar yapılıyor . Araç gereç eksiği tamamlandı . Daha  gelecek araçlar var En kısa sürede gelecek Tüm bu çalışmaları görmeyip eleştirenler biraz vicdanlı olmalı.

, Gaziantep Tutku Gazetesi

2 aya kadar atılan temelleri  görünce ne diyecekler bu memleket hepimizin başkan

verdiği sözü yerine getirecektir. Bizim amacımız gayemiz hizmet. Bugün dönün bakın oy veren Vermeyen tüm halkımız Kepçe kamyon talebi cüzi bir yakıt Bedeli karşılığında gideriliyor . Önceleri bir çok insan kepçeye Kamyona yaklaşamıyordu Bunlar hizmet değil mi?

Bir çok gence iş aş verildi Yine zaman içerisinde verilecek Biz memleket sevdalısıyız

Başkanımızın yanındayız. ”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ali Doğan Karkamış

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM