[wp-story id="118872"] ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜNÜ YETİM ANNELERLE KUTLADI – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.050,2000
 • EURO
  $0,9256
 • ALTIN
  $43.743,4800
 • BIST
  1,1714
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜNÜ YETİM ANNELERLE KUTLADI

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜNÜ YETİM ANNELERLE KUTLADI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ’Anneler Günü’ dolayısı ile düzenlenen organizasyonda yetim anneleri ile bir araya geldi. Şahinbey Belediyesi Yetim Koordinasyon Merkezi’ne kayıtlı anneleri unutmayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, onlara karanfil ve fincan takımı hediye etti. Annelerle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu’na yetim çocuklarda yoğun ilgi gösterdi. HER ZAMAN ONLARIN YANINDA […]

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ’Anneler Günü’ dolayısı ile düzenlenen organizasyonda yetim anneleri ile bir araya geldi.

Şahinbey Belediyesi Yetim Koordinasyon Merkezi’ne kayıtlı anneleri unutmayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, onlara karanfil ve fincan takımı hediye etti. Annelerle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu’na yetim çocuklarda yoğun ilgi gösterdi.

HER ZAMAN ONLARIN YANINDA OLACAĞIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yetim çocuklarla yakından ilgilenerek, “Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Sizin çocuklarınız aynı zamanda bizimde çocuklarımız. Onlar Rabbimin bizlere emanetleri. Hepsi de pırıl pırıl çocuklar. Allah onları kazadan, beladan esirgesin. Bu çocuklarımızın güzel bir şekilde yetişmesi için elimizden gelen gayreti, çabayı göstermeye devam edeceğiz. Çocuklarda inşallah onlar için düzenlediğimiz etkinliklerden memnun kalmışlardır. Onlara ders çalışmaları için masa hediye edeceğiz. Onların her zaman yanında olmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ben bu vesile ile başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere onların anneler gününü kutluyorum” dedi.

BABALARININ YOKLUĞUNU ARATMADILAR

Yetim Anneler ise Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “Şahinbey Belediyesi sayesinde görmediğimiz yerleri görüp birçok etkinlikle birçok sevinci birlikte yaşadık. Allah Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ve ekibinden razı olsun. çocuklarımıza babalarının yokluğunu aratmadılar” dediler.

Yetim çocuklar ise Şahinbey Belediyesi’nin yüzme etikliğinden dolayı çok memnun olduklarını belirterek, “En büyük hayalimizi Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu gerçekleştirdik onun sayesinde yüzme kursuna gittik. Kendisini çok seviyoruz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM