[wp-story id="118872"] ŞAHİNBEY’DE ÇÖP KONTEYNERLERİ TEMİZLENİYOR – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.065,4800
 • EURO
  $0,9357
 • ALTIN
  $43.928,8200
 • BIST
  1,1724
ŞAHİNBEY’DE ÇÖP KONTEYNERLERİ TEMİZLENİYOR

ŞAHİNBEY’DE ÇÖP KONTEYNERLERİ TEMİZLENİYOR

Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe mahalle ve sokaklarının yanı sıra mahalleye dönüşen köylerde de çöp konteynerlerini temizliyor.

Şahinbey Belediyesi ilçe genelinde cadde ve sokaklarda yer alan çöp konteynerlerini kötü kokudan arındırmak ve hijyenik bir ortam sağlamak için temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

PİS KOKU ENGELLENİYOR

Havaların iyice ısınmasıyla birlikte ilçe genelinde cadde ve sokaklarda yer alan çöp konteynırlarının pis kokmaması ve çevrede yaşayan insanları rahatsız etmemesi amacıyla çöp konteynırlarının aralıksız bir şekilde temizlenirken, çöp konteynerlerinin yıkıma ve temizleme işi düzenli olarak yapılmaya devam ediliyor.

DÜZENLİ OLARAK TEMİZLENİYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz konteyner yıkama ve dezenfekte ekiplerimizle ilçe genelindeki bütün konteynerlerimizi düzenli bir şekilde yıkayıp dezenfekte ediyoruz. Ekiplerimiz ilçemizdeki bütün konteynerlerimizi tüm yıl boyunca düzenli periyotlarla yıkayıp dezenfekte ediyor. Aynı şekilde yıpranan eskiyen veya arızalanan konteynerlerimizin tamirini yapıp, boyayarak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak her zaman yenilikçi ve modern bir anlayışla hareket edip vatandaşlarımıza her alanda en güzel hizmeti sunuyoruz. Bu anlamda ilçemizin uygun yelerine modern yer altı çöp konteyner sistemleri kurarak güvenli, kullanımı kolay ve görüntü kirliliğini ortadan kaldıran bir imkan sağladık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM