SON DAKİKA

Şahinbey’i tekrar CHP’nin kalesi yapacağım

Bu haber 10 Aralık 2019 - 13:55 'de eklendi ve 23887kez okundu. kez görüntülendi.

CHP Şahinbey ilçe Başkan adayı Ömer Yılmaz,” partilerim uygun görürse Şahinbey’i tekrar CHP’nin kalesini yapıp, iktidar olmak için aday oldum.”

CHP Şahinbey ilçe başkan adayı Ömer Yılmaz Gaziantep Tutku gazetesi ziyaret ederek birbirlerine başarılar diledi. Yaklaşan ilçe kongresinde aday olduğunu belirten Ömer Yılmaz,” Şahinbey son yıllarda hep çöküş yaşıyor. Gaziantep CHP’nin kalesiydi, Gaziantep’inde en büyük oy oranı Şahinbey’di. Ama son yıllarda  Şahinbey çöktü. Şahinbey çökünce Gaziantep CHP’nin kalesi olmaktan çıktı.  Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım  görev verirse Şahinbey’i tekrar eski günlere döndürmek için adayım.”dedi.

Partide küsme değil, birlik ve beraberlik zamanı diyen Yılmaz sözlerine şöyle devam etti,”. Partiye küsen,eski yeni belediye meclis üyeleri, belediye başkan adayları ,Belediye Başkanı, milletvekili Parti büyüklerimi gençlerden bir araya getirip büyümesi için uğraşacağım. El ele verip CHP’nin tüm bayrakların başta Şahinbey olmak üzere tüm ilçelere dalgalandıracağım.”dedi.

UA-76681437-2