SON DAKİKA

Şahin’in gözüyle Yükselen Gaziantep

 Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin seçim projelerini açıklarken ilk kez bu kadar heyecanlı gördüm…

Bu haber 07 Şubat 2019 - 19:19 'de eklendi ve 9929 kez okundu. kez görüntülendi.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin seçim projelerini açıklarken ilk kez bu kadar heyecanlı gördüm… Ama haklıydı. Yeni seçim yeni heyecan demekti. Salona gelen oda başkanları sivil toplum örgütünün desteği görünce heyecanlandı. Ama yine de başarılı şekilde sunumunu yaptı.

Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Divan Otel’de yaptığı Yükselen Gaziantep projesinin lansmanında bizzat kapıda bekleyerek, gelen tüm misafirlerin tek tek elini sıkarak hoş geldin diyordu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekilleri Osman Toprak ve Latif Karadağ, Büyükşehir Belediyesi çiçeği burnundaki Genel Sekreteri Sezer Cihan, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aslan, Serdar Tolay, Oya Alpay, Abdullah Aksoy ve Kurumsal Daire başkanı Fatih Ermeydan ile tüm Büyükşehir çalışanları gerçekten de çok iyi bir ekip çalışması yaparak “Canlı ve hareketli” lansman da büyük emek vermişti

Fatma Şahin belediyecilikte 5 yıllık projelerini anlatırken, bundan sonraki projeler izleyenlerin nefesi kesti. Eğer seçilmesi halinde yapacağı projeler Gaziantep’in değeri yükseltecek. Bizde Tutku Gazetesi olarak  Fatma Şahin’i başarılar dileriz.

UA-76681437-2