[wp-story id="118872"] Sakaroğlu 15 Temmuz  Karanlığı bir daha yaşanmayacak – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.493,9200
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.581,7400
 • BIST
  1,1781
Sakaroğlu 15 Temmuz  Karanlığı bir daha yaşanmayacak

Sakaroğlu 15 Temmuz  Karanlığı bir daha yaşanmayacak

Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa kemal Sakaroğlu,” 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Türkiye’nin ve milletimizin 15 Temmuz 2016’da tarihte eşi benzeri görülmemiş bir ihanetle karşı karşıya kaldığını belirten Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa kemal Sakaroğlu,” “O karanlık gecede, kahraman ordumuzun şanlı üniforması ardına gizlenen vatan hainleri, milletimizin silahlarını milletimize doğrulttular. Tarih, çok ihanet yazmıştır ama böylesini ne gördük ne okuduk ne de şahit olduk. Ama bu hainlerin tahmin edemedikleri bir şey vardı, o da milletimizin ölüme meydan okuyan cesareti ve demokrasisine sahip çıkma erdemiydi.” dedi.

15 Temmuz Darbe ve İhanet Girişimi’nin ardından terörle mücadelenin büyük bir kararlılıkla devam ettiğini söyleyen Sakaroğlu,” “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve liderliğinde, AK Partimizin ve Yenikapı Ruhu’nu birlikte bölüştüğümüz Cumhur İttifakı ortaklarımızın çabalarıyla memleketimiz bir daha asla FETÖ’cülerin, PKK’lıların ve diğer teröristlerin at koşturdukları bir yer haline gelmeyecektir. 15 Temmuz gecesi yazılan birlik ve beraberlik destanı bunun en büyük kanıtıdır. Artık darbeyle, ihanetle, katliamlarla hizaya getirilecek bir Türkiye yok. Güçlü ekonomik altyapısıyla savunma sanayisini yerlileştiren, millileştiren ülkemiz, %100 yerli üretim İHA ve SİHA’larla, uçak, tank, top mühimmatıyla terör örgütlerine dünyayı dar etmektedir. PKK’dan FETÖ’ye, DEAŞ’tan diğer

birçok terör yapılanmasına kadar tüm tehditler, tereddüt edilmeksizin yok edilmektedir. Milletimizin feraseti ve çalışkanlığıyla, devletimizin desteğiyle, Cumhurbaşkanımızın liderliğiyle 2023 ve 2071 hedeflerimize doğru son sürat ilerliyoruz. Bizlere bu yolun doğru yol olduğunu canlarıyla kanlarıyla gösteren başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, saygıyla minnetle anıyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM