SON DAKİKA

Sakaroğlu,” ihaneti unutmadık, unutmayacağız”

Gaziantep Yavuzeli Belediye Başkanı   Mustafa kemal Sakaroğlu,” 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Bu haber 14 Temmuz 2019 - 12:23 'de eklendi ve 11263kez okundu. kez görüntülendi.

 

 

 

Gaziantep Yavuzeli Belediye Başkanı   Mustafa kemal Sakaroğlu,” Türk devletinin işgali, Türk milletinin esareti ve Türk demokrasisinin hançerlenmesine yönelik bir ihanet ve acımasız bir terör saldırısı olduğunu unutmadık, unutmayacağız! Hain darbe girişimine karşı toplumun tüm kesimlerinin verdiği ortak demokratik tepki ve mücadelenin öneminin altını çizerken, Darbe girişimini gerçekleştirenleri ve destek verenleri bir kez daha lanetliyorum.

hainlerin, kalleşlerin, darbecilerin başının ezildiği gurur günüdür. 15 Temmuz gecesi demokrasiye pranga vurulmak istenmiş, millet iradesi Türkiye düşmanları tarafından hain bir saldırıya uğramıştır. Türkiye’nin diz çökmesi ve millî varlığın tümden yıkılması maksadıyla Türk milleti tam kalbinden hançerlenmiştir. Millî iradenin tecelligâhı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bombalanması ve asker kıyafetine bürünen canilerin vatandaşlarımıza silâh doğrultması birer ihanet simgesi olarak tarihe geçmiştir.

UA-76681437-2