SON DAKİKA

SEÇKİN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ GELECEĞE NEFES OLDU

Bu haber 12 Kasım 2019 - 16:14 'de eklendi ve 6587kez okundu. kez görüntülendi.

Ülke genelinde “11 Milyon Fidan” hedefiyle düzenlenen ve büyük ilgi gören “Bugün Fidan, Yarın Nefes” kampanyasına Özel Seçkin Koleji öğrencileri de katıldılar.

“Milli Ağaçlandırma Günü” kapsamında Seçkinli öğrenciler Bedirkent İlkokulu ve Ortaokulu çevresini ağaçlandırdılar. Ağaçlandırma alanında yapılan etkinlikte öğrenciler kendilerine ayrılan bölümde fidanları toprakla buluşturdular. Fidan dikimi projesinde yer almaktan dolayı sevinçli olduklarını ifade eden öğrenciler, her yıl 11 Kasım’da düzenlenecek olan bu etkinlikler sayesinde dikilecek fidanların hem ilçemizde hem de ülkemizin ekolojik sistemine büyük fayda sağlayacağını dile getirdiler.

Eğitim ve öğretimde olduğu gibi sosyal projelerde de adından söz ettiren bir okul olduklarını anlatan Özel Seçkin Koleji Lise Müdürü Bahattin Avanaş “Bir eğitim kurumu olarak ülkemizin geleceği adına düzenlenen bu projeyi gönülden destekliyoruz. Öğrencilerimizin yaşıtlarıyla birlikte gelecekleri adına fidan dikmeleri eminim ki kendilerini de çok mutlu etmiştir. Böylesine değerli bir projeyi hayata geçmesinde öncülük eden herkese teşekkür ederim.” dedi

UA-76681437-2