[wp-story id="118872"] Şehitkamil, Ramazan ayı geleneğini bozmadı – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.859,5000
 • EURO
  $1,1031
 • ALTIN
  $63.951,0800
 • BIST
  1,1624
Şehitkamil, Ramazan ayı geleneğini bozmadı

Şehitkamil, Ramazan ayı geleneğini bozmadı

Şehitkamil Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan Ayı öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir Ramazan Ayı yaşaması için tüm hazırlıklarımızı yaptık” dedi. Şehitkamil Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenleyeceği sürprizlerle dolu Ramazan Ayı etkinlikleriyle ilçe halkını mutlu edecek. Şehitkamil Belediyesi tarafından organize edilecek olan etkinlikler […]

Şehitkamil Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan Ayı öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir Ramazan Ayı yaşaması için tüm hazırlıklarımızı yaptık” dedi.

Şehitkamil Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenleyeceği sürprizlerle dolu Ramazan Ayı etkinlikleriyle ilçe halkını mutlu edecek. Şehitkamil Belediyesi tarafından organize edilecek olan etkinlikler için hazırlıklar tamamlandı. Şehitkamil Belediyesi tarafından hazırlanan gezici TIR, 17 ayrı mahallede Ramazan Ayı süresince iftar sonrası mahalle sakinlerine çeşitli etkinlikler sunacak. Özellikle çocuklara hitap edecek etkinliklerde; animasyon gösterileri, gölge oyunu, illüzyon gösterisi, ödüllü yarışmalar, balon şov ve geleneksel ortaoyunu gösterileri düzenlenecek. Etkinliğe katılanlara geleneksel ikramlar da yapılacak.

 

ETKİNLİKLER İFTARDAN SONRA BAŞLAYACAK

Gösteriler, 29 Mayıs Pazartesi günü 21.00-23.00 saatleri arasında Seyrantepe Mahallesi’nde start alacak. Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan programlar; 30 Mayıs Salı Aktoprak Mahallesi, 31 Mayıs Çarşamba Gazikent Mahallesi, 1 Haziran Perşembe Beykent 3. Etap Mahallesi, 2 Haziran Cuma Arıl Mahallesi, 5 Haziran Pazartesi Onat Kutlar Mahallesi, 6 Haziran Salı Şirinevler Mahallesi, 7 Haziran Çarşamba Beykent 1 Mahallesi, 8 Haziran Perşembe Sinan Mahallesi, 9 Haziran Cuma Göksüncük Mahallesi, 12 Haziran Pazartesi İncilikaya Mahallesi, 13 Haziran Salı Merveşehir Mahallesi, 14 Haziran Çarşamba 29 Ekim Mahallesi, 15 Haziran Perşembe Bağbaşı Mahallesi, 16 Haziran Cuma Atalar Mahallesi, 19 Haziran Pazartesi Fıstıklık Mahallesi ve 20 Haziran Salı Burak Mahallesinde yapılarak son bulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM