[wp-story id="118872"] ŞEHİTKAMİL’DE KURBAN KESİM YERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam

 • DOLAR
  $3.717,2400
 • EURO
  $1,0739
 • ALTIN
  $61.573,3600
 • BIST
  1,1610
ŞEHİTKAMİL’DE KURBAN KESİM YERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

ŞEHİTKAMİL’DE KURBAN KESİM YERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

-ÇALIŞMALAR BAYRAM ÖNCESİ TAMAMLANACAK Şehitkamil Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşın temiz ve hijyenik ortamda kurbanlarını kesmeleri için kurban kesim yerlerinde dezenfekte çalışması başlattı. Kurban Bayramı öncesi tüm kurban kesim yerleri dezenfekte edilerek vatandaşın hizmetine sunulacak. İLÇE GENELİNDE ÇALIŞMA YAPILIYOR Şehitkamil Belediyesi, ilçe halkının temiz ve hijyenik bir ortamda kurbanlarını kesmelerini sağlamak adına çalışmalarını tüm hızıyla […]

-ÇALIŞMALAR BAYRAM ÖNCESİ TAMAMLANACAK
Şehitkamil Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşın temiz ve hijyenik ortamda kurbanlarını kesmeleri için kurban kesim yerlerinde dezenfekte çalışması başlattı. Kurban Bayramı öncesi tüm kurban kesim yerleri dezenfekte edilerek vatandaşın hizmetine sunulacak.

İLÇE GENELİNDE ÇALIŞMA YAPILIYOR
Şehitkamil Belediyesi, ilçe halkının temiz ve hijyenik bir ortamda kurbanlarını kesmelerini sağlamak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Şehitkamil Belediyesi bünyesinde bulunan; Değirmiçem Uzay Çatılı Pazar Yeri, Özgürlük Uzay Çatılı Pazar Yeri, Merveşehir Uzay Çatılı Pazar Yeri, Güvenevler Uzay Çatılı Pazar Yeri, Emek Uzay Çatılı Pazar Yeri, İbrahimli Uzay Çatılı Pazar Yeri, Seyrantepe Uzay Çatılı Pazar Yeri, Umut Uzay Çatılı Pazar Yeri, Beykent Necmettin Erbakan Sosyal Tesisleri Yanı ve Gazikent Uzay Çatılı Pazar yerlerinde dezenfekte çalışması yapılıyor. 2 yıkama aracı, 2 süpürge ve 2 dezenfekte aracıyla birlikte temizlik çalışmalarını sürdüren Şehitkamil Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kapsamlı bir temizlik ve hijyen çalışması yürütüyor. Kurban Bayramı öncesinde tüm kurban kesim yerleri hazır hale getirilerek vatandaşın hizmetine sunulacak.

BELEDİYEMİZ, HİJYEN KONUSUNDA ÇOK HASSAS DAVRANIYOR
Yapılan temizlik ve hijyen çalışmasına ilişkin açıklamada bulunan Özgürlük Mahalle Muhtarı Mustafa Bayındır, sağlanan hizmetlerin mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandığını söyledi. Temizlik ve hijyen çalışmasının her yıl Kurban Bayramı öncesi düzenli bir şekilde yapıldığını dile getiren Mustafa Bayındır, “Şehitkamil Belediyemiz tarafından Kurban Bayramı öncesi kurban kesim yerlerinde temizlik çalışması başlatıldı. Şehitkamil Belediyemiz, mahallemizdeki uzay çatılı pazar yerini çok güzel bir şekilde temizledi. Burada ilk olarak yıkama yapılıyor. Yıkamadan sonra tüm alan, kanallar, giderler ve çöp konteynerleri ilaçla dezenfekte ediliyor. Bu hizmet mahalle sakinlerimize Şehitkamil Belediyemiz tarafından sağlanan büyük bir hizmettir. Şehitkamil Belediyemiz, her yıl bu temizlik ve hijyen çalışmalarını yapıyor. Belediyemiz, hijyen konusunda çok hassas davranıyor. Şehitkamil Belediyemizden gerekli tüm hizmetleri alıyoruz. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine, mahalle sakinlerim adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM