[wp-story id="118872"] ŞEHİTKAMİL’İN BAYRAM TEMİZLİĞİ YAŞLILARI SEVİNDİRDİ – Gaziantep Tutku Gazetesi UA-123728131-1
reklam
 • DOLAR
  $3.839,6400
 • EURO
  $1,1397
 • ALTIN
  $61.704,4900
 • BIST
  1,1601
ŞEHİTKAMİL’İN BAYRAM TEMİZLİĞİ YAŞLILARI SEVİNDİRDİ

ŞEHİTKAMİL’İN BAYRAM TEMİZLİĞİ YAŞLILARI SEVİNDİRDİ

-SOYUBELLİ ÇİFTİNİN EVİ BAŞTAN AŞAĞI TEMİZLENDİ Şehitkamil Belediyesi’nin sunduğu ‘Vefa Hizmeti’ kapsamında yapılan bayram temizliği, yaşlıların yüzünü güldürdü. Evdeki tüm ihtiyaçları karşılanan yaşlı çiftler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti. Şehitkamil Belediyesi, ‘Vefa Hizmeti’ projesi ile yaşlı ve bakıma muhtaç kimselerin evdeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı çalışan Vefa Ekibi, özellikle […]

-SOYUBELLİ ÇİFTİNİN EVİ BAŞTAN AŞAĞI TEMİZLENDİ
Şehitkamil Belediyesi’nin sunduğu ‘Vefa Hizmeti’ kapsamında yapılan bayram temizliği, yaşlıların yüzünü güldürdü. Evdeki tüm ihtiyaçları karşılanan yaşlı çiftler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

Şehitkamil Belediyesi, ‘Vefa Hizmeti’ projesi ile yaşlı ve bakıma muhtaç kimselerin evdeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı çalışan Vefa Ekibi, özellikle 70 yaşın üzerinde, kimsesi olmayan ve maddi durumu yetersiz kişilere hizmet ediyor. Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı hizmet veren Vefa Hizmeti ekibi, Girne Mahallesi’nde ikamet eden 76 yaşındaki Mustafa Soyubelli ile 76 yaşındaki eşi Zeynep Soyubelli’nin evini temizledi. Soyubelli çiftinin ilk olarak evdeki halıları temizlendi, koltuklar silindi, pencereler temizlendi, yerler süpürüldü. Daha sonra mutfaktaki bulaşıklar yıkandı, evin tozu alındı. Verilen hizmetin kendilerini çok memnun ettiğini dile getiren Soyubelli çifti, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

EKİPLER BAYRAM ÖNCESİ EVİMİZİ PIRIL PIRIL ETTİLER
Rahatsız olduğu için evinin temizliğini yapamadığını dile getiren Zeynep Soyubelli, “Allah, Şehitkamil Belediyemizden razı olsun. Evimin her tarafı temizleniyor. Tüm temizliğimiz dört dörtlük yapılıyor. Bu durumdan çok memnunuz. Evim sürekli temizleniyor. Bugün de Ramazan Bayramına sayılı günler kala Şehitkamil Belediyemizin Vefa Ekibi gelerek evimizde bayram temizliği yaptı. Allah, Vefa ekibinden razı olsun. Sağ olsunlar, bayram öncesi evimizi pırıl pırıl ettiler” dedi.

BAYRAMI TEMİZ VE NEZİH BİR ORTAMDA YAŞAYACAĞIZ
Hizmetlerin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Mustafa Soyubelli ise şunları söyledi:

“Başkanımıza çok teşekkür ederim. Evimiz, ekipler tarafından sürekli temizleniyor. Bugün de bayram temizliği için geldiler. Halıları temizlediler, koltukları temizlediler, mutfağı, lavaboyu, banyoyu, bahçeyi, camları evin her yerini baştan aşağı temizlediler. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bayramı temiz ve nezih bir ortamda yaşayacağız. Allah, Başkanımızı hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM