Pet Shop
Selçuk Kantar İntiharında Belediyenin İlgisi Yok

Selçuk Kantar İntiharında Belediyenin İlgisi Yok

Gaziantep’in tanınmış müteahhitlerinden olan Kaan inşaatın sahibi Selçuk Kantar intihar olayı ne?İ ekonomi bizde bilmiyoruz…

ABONE OL
15 Mayıs 2022 12:10
Selçuk Kantar İntiharında Belediyenin İlgisi Yok
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Cuma Günü Gaziantep’in tanınmış müteahhitlerinden olan Kaan inşaatı ortaklarındani Selçuk Kantar bir an da şantiyede silahla intihar etti. Tüm herkes merakla neden niçin intihar etti derken sosyal medyada  inşaatta yaşanan sıkıntıların ve belediye ile ilgili    paylaşımını görünce kimi  belediyeden dolayı  kimi artan inşaat maliyetlerinden   dolayı intihar ettiği düşünüldü.

Adem Kantar,”İntiharın sebebi  Ne Ekonomi, nede Belediye

Kaan inşaatın ortaklarından abisi Adem Kantar, intiharın kesinlikle belediye ile ilgili olmadığını hele ekonomi sebep hiç değil. Şantiyede işçiler güzel bir ortamda sohbet etmişler. Daha sonra bir anda intihar etmiş sebebini bilmiyoruz.

Ömer Kantar,”Bizde Şaşkınız

Kantar İnşaatın sahibi Amcası  Ömer Kantar, ”yeğenimin intiharı kesinlikle maddi değil. Belediye ile ilgi değil. Her inşaatçı gibi belediyeye veya artan maliyetlere tepki göstermiştir.  Ama kesinlikle intihar sebebi belediye değil, hele ekonomi kriz hiç değil. Bizde şaşkınız…”dedi.

Gözyaşları arasında toprağa verildi

Bugün defnedilen Selçuk Kantar’ın, cenazesin de sevenleri yalnız bırakmadı.  Gözyaşları arasında toprağa verildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r