Tahmazoğlu bir kez daha gönülleri fethetti

Tahmazoğlu bir kez daha gönülleri fethetti

ABONE OL
1 Aralık 2022 22:10
Tahmazoğlu bir kez daha gönülleri fethetti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Hayatımızda  sürekli olarak  engelli insanı görünce, Allah yardım etsin deriz. Ve onları geçici bir süre  yanında olduğun hissederiz. Ama  onlara ah vah çekmek yerine onların sorunları çözebilmek. Şahinbey Belediye Başkanı  bugün dağıtığı ve daha önce dağıtığı  akülü ve manuel sandalye  dağıtımında  o insanların gözündeki sevinci görmek lazım. Artık onlarda çarşıya çıkabilecek. Onlarda gezebilecek. İşe gidecek, okula gidecek, belki engelin tamanını yok etmese bile bir kısımda çözecek, helal olsun Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na bu gün bir kez daha  gönülleri fethetti.

Araç dağıtımından sonra engellilere araba dağıtımında empati sahasında Şahinbey Kaymakamı Hayrettin Şimşek, Şahinbey Belediye Başkanı  Mehmet Tahmazoğlu  burada yaşanan sıkıntıyı takip ederken, bende engellilerin durumunu görmek istedim. Gerçekten  zor bir şey, arabayı kulanırken çektiğim sıkıntıyı bir Allah bilir birde ben.  Hele birde aracı olmayan halini görünce Allah’a bir daha dua ettim sağlım için Allah kimseyi engeli etmesin.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun “ Önce engeli kafamızdan çıkartmamız lazım, empati yapmamız gerekiyor. Ancak böyle engelli kardeşlerimizi anlayabiliriz. Bu onlar için bir lütuf değil hakkıdır” sözlerinden dolayı tebrik ediyorum. Başkan Tahmazoğlu ve ekibini canı gönülden kutluyorum….

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r